MMA PLMarcin NajmanJacek Murański do Najmana: Chce bardzo być skasowany w kilka sekund, dobrze się zastanowiłeś?

Jacek Murański do Najmana: Chce bardzo być skasowany w kilka sekund, dobrze się zastanowiłeś?

To się dzieje naprawdę! Walka pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim zbliża się nieubłaganie. Starszy Murański w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o ”El Testosteronie”.

Marcin Najman postanowił wysłuchać widzów i już w tym momencie wysłał propozycję Jackowi Murańskiemu. Do walki miałoby dojść na gali MMA VIP.

Po tym jak Murańskie się do mnie spruły (nie wiedzieć czemu) postanowiłem ulec waszym namowom i powiedziałem sprawdzam. Stary Jaca dostał wczoraj od MMA-VIP kontrakt. Teraz zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu

Jacek Murański ostro do Najmana: Weź wybierz sobie pomocnika…

Jacek Murański w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach postanowił wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie.

Marcin Najman chce bardzo być skasowany w kilka sekund. Prowokator. Czy Ty się dobrze zastanowiłeś? Weź wybierz sobie pomocnika, któregoś z tych frajerów z Twojej federacji, abym nie musiał wchodzić do oktagonu na tylko kilka sekund.

Co ciekawe ”El Testosteron” bierze również pod uwagę, aby te starcie odbyło się na gołe pięści i bez limitu czasu.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Policzono ciosy Don Kasjo i Normana Parka! Kto powinien wygrać walkę o sztabkę złota?

Werdykt sędziowski w walce wieczoru minionej gali FAME MMA 10, w której zmierzyli się Don Kasjo i Norman Parke ciągle pozostawia wiele wątpliwości. Eksperci w sprawie zwycięzcy tego pojedynku są podzieleni i jednoznacznego wygranego wielu osobom trudno wskazać.

FAME MMA 10: Mateusz Borek również uważa, że wygrał… Don Kasjo!

Mateusz Borek to następna osoba ze środowiska bokserskiego, która uważa, że w walce wieczoru FAME MMA 10 zwycięzcą powinien zostać Kasjusz Życiński.