MMA PLarmia fight nightJacek Bednorz vs. Łukasz Stanek na Armia Fight Night 12

Jacek Bednorz vs. Łukasz Stanek na Armia Fight Night 12

Foto: Armia Fight Night

Na gali Armia Fight Night 12 w Gliwicach dojdzie do ciekawej konfrontacji w kategorii półśredniej. Niesiony na fali dwóch zwycięstw z rzędu Łukasz Stanek stanie naprzeciw Jacka Bednorza, którego ostatni raz mogliśmy oglądać na jubileuszowej edycji gali w Żywcu.

Obaj zawodnicy są fanami szybkich skończeń, co ciekawe – obaj legitymują się takim samym bilansem zawodowych starć.

Bednorz zamelduje się w klatce po półrocznej przerwie, z kolei na umiejętności jego rywala – reprezentanta MMA Tadores i Paco Team Mysłowice mieliśmy okazję zerknąć podczas gali z numerem 11 w Łodzi w listopadzie ubiegłego roku. Szczęśliwy to był rok dla Stanka, bowiem w styczniu 2021 na AFN 9 w  22 sekundzie drugiej rundy starcia jego wyższość musiał uznać Mateusz Pudło. Łukasz Stanek trenuje pod okiem Tomasza Jeruszki oraz Witolda Kostki.

Reprezentant MMAsakra Gym  jest weteranem organizacji – sportowe umiejętności Jacka Bednorza mogliśmy podziwiać już od pierwszych edycji gal AFN. Jest autorem spektakularnego nokautu na Kamilu Szymuszowskim i dla kibiców Armii Fight Night chyba największym zaskoczeniem gali o nazwie „Special Edition”.

Łukasz Stanek rozpędzony i głodny kolejnego zwycięstwa. Jacek Bednorz po przegranej, pełen determinacji, aby wrócić na zwycięskie tory. Na swoich mediach społecznościowych zapowiada, że nie ma mowy o potknięciu, a w grę wchodzi tylko wygrana.

Stanek czy Bednorz? Który z nich opuści plac boju jako zwycięzca? Klatka AFN zweryfikuje to już 26 lutego.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

HIGH League Grand Prix w 2022 roku! Ośmiu uczestników, 500 tys. zł dla zwycięzcy

HIGH League zorganizuje w 2022 roku wielki turniej pod nazwą Grand Prix! Podczas jednej z tegorocznych gal dojdzie do zmagań wcześniej niespotykanych w świecie freak-fightów. Zwycięzca zgarnie 500 tys. złotych, ale będzie musiał wygrać aż trzy pojedynki podczas jednej gali!

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.