MMA PLKSWIzu Ugonoh zna rywala na debiut w KSW: Jestem zadowolony z tego zestawienia [WIDEO]

Izu Ugonoh zna rywala na debiut w KSW: Jestem zadowolony z tego zestawienia [WIDEO]

Nowy nabytek Federacji KSW Izu Ugonoh zna już rywala, z którym wejdzie do klatki na najbliższej gali polskiego giganta. Utytułowany polski kickbokser oraz zawodowy pięściarz zadebiutuje w formule mieszanych sztuk walki.

Debiut Ugonoha został oficjalnie potwierdzony podczas minionej gali KSW 53. W studio telewizyjnym pięściarz ten potwierdził angaż w KSW i zapowiedział swój debiut.

Izu Ugonoh zna rywala na debiut w KSW: Jestem zadowolony z tego zestawienia

Do debiutu tego dojdzie na najbliższej gali KSW 54. Termin gali nie jest jeszcze znany, ale według informacji zamieszczonej na macie klatki podczas ostatniej imprezy, ma się ona odbyć 9 sierpnia.

Data ta jednak nie została jeszcze potwierdzona przez organizatorów. Najprawdopodobniej w grę wchodzi także inny termin.

Izu Ugonoh natomiast potwierdził, że pojawi się w klatce na tej gali. Natomiast w specjalnej rozmowie z portalem MMA.PL przyznał, że wie juz, z kim przyjdzie mu się zmierzyć.

Dla Ugonoha – jak sam zresztą zapowiada – będzie to poważny sprawdzian, choć sam jest zadowolony z zestawienia, jakie mu zaoferowano.

A więcej szczegółów o nadchodzącym debiucie Ugonoha znajdziecie w poniższej rozmowie:

Zobacz także:

Jan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL. Jaka przyszłość Polaka?

Najlepszy polski “półciężki” Jan Błachowicz o swojej aktualnej sytuacji w UFC opowiedział w specjalnym wywiadzie dla MMA.PL. Polak przyznał, że jest coraz bardziej rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych i teraz czeka na walkę z Jonem Jonesem!

Kiedy Mamed Khalidov wróci do klatki KSW?

Pewne jest jedno Mamed Khalidov (34-7-2) jeszcze w tym roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Olsztynianin pojawił się w studiu podczas sobotniej gali KSW 53. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zamierza wrócić do rywalizacji już jesienią.

Jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Gamrotem na KSW 53?

Jesteście ciekawi jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Mateuszem Gamrotem na minionej gali KSW 53? Pojedynek mistrza wagi lekkiej KSW z tymczasowym czempionem był walką wieczoru minionej imprezy.