MMA PLKSWIzu Ugonoh wystąpi na KSW 54!

Izu Ugonoh wystąpi na KSW 54!

Foto: Facebook/ Izu Ugonoh

Były pięściarz Izu Ugonoh wystąpi na gali KSW 54! Walka, którą stoczy dla polskiego giganta odbędzie się w limicie wagi ciężkiej. Data gali KSW 54 na razie jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona.

O angażu Izu Ugonoha w KSW głośno było od dawna. Już jakiś czas temu właściciele największej organizacji MMA w Europie potwierdzili angaż byłego pięściarza.

Izu Ugonoh wystąpi na KSW 54

Ugonoh swój występ na gali KSW 54 potwierdził w studio, gdzie był pierwszym gościem podczas gali KSW 53. Chwilę później informację tę potwierdziło KSW na swoich mediach społecznościowych:

Gala KSW 54 najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze latem tego roku. Będzie to druga gala studyjna polskiego giganta. Rywal Izu Ugonoha nie został jeszcze ogłoszony.

Co to samego Ugonoha, to po raz ostatni pojawił się w ringu w lipcu zeszłego roku. Wtedy to polski pięściarz nigeryjskiego pochodzenia nie zaprezentował się z najlepszej strony i dość niespodziewanie został znokautowany przez Łukasza Różańskiego. Kilka dni później Ugonoh poinformował zaś o zakończeniu kariery w boksie.

Zobacz także:

Czy jest nagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach?

Jest nagranie z zachowania Artura Szpilki w Pionkach! Pięściarz spotkał tam użytkownika, który na Twitterze prowadzi profil “Ajtuj Szminka”. Spotkanie zakończyło się źle dla kibica.

Czy Łukasz Jurkowski broni zachowania Szpilki w Pionkach?

Łukasz “Juras” Jurkowski broni zachowania Artura Szpilki na gali bokserskiej w Pionkach. O sprawie pisaliśmy wczoraj wieczorem. Chodzi o zachowanie “Szpili”, który na tej imprezie spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”.

Różal oraz Materla skomentowali oplucie hejtera przez Szpilkę

Wczoraj podczas gali w Pionkach doszło do niespotykanego incydentu. Artur Szpilka spotkał swojego hejtera, twórcę konta twiterowego Ajtuj Szminka, po czym splunął mu w twarz.