MMA PLIzu UgonohIzu Ugonoh przed KSW 60: Nie walczę z kelnerami. Gdyby mieli ujemne rekordy, to można byłoby tak powiedzieć

Izu Ugonoh przed KSW 60: Nie walczę z kelnerami. Gdyby mieli ujemne rekordy, to można byłoby tak powiedzieć

Foto: KSW

Izu Ugonoh przed nadchodzącą galą KSW 60 gościł w magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie odparł zarzuty o rzekome przyjmowanie walk z tak zwanymi “kelnerami”. Utalentowany kickbokser, który rozpoczyna swoją karierę w MMA twierdzi, że nie można stawiać takich tez w kontekście jego nazwiska.

Ugonoh ma za sobą debiut w MMA. Na gali KSW 54 w kwietniu zeszłego roku pokonał Quentina Domingosa, który miał wówczas rekord 4-1, 1 N/C. Teraz – na nadchodzącej gali KSW 60 – Ugonoh zmierzy się z niepokonanym Ugurem Ozakplanem (rekord 4-0).

Izu Ugonoh przed KSW 60: Nie walczę z kelnerami. Gdyby mieli ujemne rekordy, to można byłoby tak powiedzieć

Czy zatem można powiedzieć, że Izu Ugonoh walczy tylko z “kelnerami”? Oddajmy głos samemu zawodnikowi:

“Nie uważam, że tak jest. Przed moją ostatnią walką pojawiały się opinie, że w pierwszej walce MMA mój przeciwnik mnie szybko przewróci i będzie po wszystkim. To są zawodnicy, którzy mają większe doświadczenie w tym nowym dla mnie sporcie, którym jest MMA. Gdyby to byli zawodnicy z ujemnymi rekordami, jak często jest w boksie, to można byłoby tak powiedzieć. To są jednak zawodnicy, którzy mieli dodatnie bilanse.

Teraz mam nowego rywala. On ma swoje umiejętności w stójce. Parter i zapasy trenuje dwa razy dłużej niż ja. Jeśli pokonam tego przeciwnika i zrobię to lekko, to można mówić, co się chce. Mamy takie czasy, że każdy może wyrazić swoją opinię. Dlatego nie należy słuchać opinii wszystkich, tylko osób, które rzeczywiście znają się na tym sporcie.”

Cała wypowiedź Izu Ugonoha do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).