MMA PLIzu UgonohIzu Ugonoh po walce na KSW 54: Trzeba teraz poszukać rywala półeczkę wyżej! [WIDEO]

Izu Ugonoh po walce na KSW 54: Trzeba teraz poszukać rywala półeczkę wyżej! [WIDEO]

Izu Ugonoh ma za sobą udany debiut w mieszanych sztukach walki. Były bokser podczas co-main eventu KSW 54 pokazał się z świetnej strony. 33-latek wyznał, że przy następnej walce potrzebny będzie rywal o jedną półeczkę wyżej!

Izu Ugonoh zaczął pojedynek od niskich kopnięć. ”Ruskov” ruszył z szalonym atakiem, ale nie były to chwile wielkiego zagrożenia. Izu jak na dobrego kick-boxera przystało ponawiał następne kopnięcia, które poskutkowały. Quentin Domingos (5-2) doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Izu Ugonoh czeka na wzywania!

Izu Ugonoh udowodnił, że drzemie w nim spory potencjał. Wszystko na to wskazuje, że już pod koniec tego roku doczekamy się jego drugiego starcia zawodowego w MMA. Ugonoh może być z siebie zadowolony, bo w debiucie wygrana w pierwszej rundzie zawsze brzmi dobrze. 

Były bokser został ponownie zapytany o potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim (13-7). Izu gwarantuje, że potrzebuje teraz rywala półkę wyżej, ale też nie można przesadzać! 

Będzie trzeba teraz półeczkę wyżej poszukać kogoś kto będzie wyzwaniem, a jednocześnie pozwoli mi się rozwinąć i iść do przodu.   

Zobacz także:

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

KSW 54 – wyniki

To była wspaniały wieczór z emocjami. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.