MMA PLFENIzabela Badurek atakuje Anitę Bekus: Oddaj mój puchar, uciekłaś z hali od razu jak wiedziałaś, że coś jest nie tak!

Izabela Badurek atakuje Anitę Bekus: Oddaj mój puchar, uciekłaś z hali od razu jak wiedziałaś, że coś jest nie tak!

Foto: FEN

Izabela Badurek atakuje Anitę Bekus w podsumowaniu swojego występu na minionej gali FEN 30. Przypominamy, że Badurek w kontrowersyjnych okolicznościach pokonała Bekus decyzją sędziów, choć pierwotnie… ogłoszono zwycięstwo rywalki.

Sytuacja w walce pań na gali FEN 30 wywołała wielki skandal w środowisku MMA. Przez błąd sędziego w zliczaniu punktacji opinię publiczną prowadzono w błąd, a same zawodniczki po chwili musiały usłyszeć zmianę werdyktu.

Izabela Badurek atakuje Anitę Bekus: Oddaj mój puchar, uciekłaś z hali od razu jak wiedziałaś, że coś jest nie tak!

I choć wydarzenia w klatce FEN bez wątpienia sugerowały zwycięstwo Badurek, to jednak obóz Anity Bekus miał wielkie pretensje do organizatora za zmianę werdyktu sędziów bez prawnie przyjętej do tego ścieżki odwoławczej.

Co na tę sytuację sama Izabela Badurek? Oto, co napisała o tamtej sytuacji (pisownia oryginalna):

“Emocje powoli opadają …Jest duży niedosyt, mimo iż miałam możliwość skończyć pare razy walkę przed czasem, dużo wyciągnęłam wniosków co mam do poprawy, i jak teraz powinnam przygotowywać sie…Chociaz nie trenuje w elitarnym klubie w Polsce, nie mam nad sobą sztabu ludzi, mam nadzieję że ta walka otworzy mi drogę do zajecia się tym sportem profesjonalnie a nie jedynie bedzie dodatkiem w życiu codziennym. ZROBIĘ WSZYSTKO CO BĘDĘ MOGŁA ☆☆☆☆

Co do pierwszego werdyktu, jestem strasznie zniesmaczona, rozgoryczona ,wkurzona mam niedosyt … zabrano mi WISIENKE NA TORCIE !!! zapewne wiecie ze drugi raz podniesienie reki w takich okolicznościach nie daje satysfakcji, ale często w tym sporcie brakowało mi szczęścia jak nie wynik to zły dobór ludzi którzy byli tylko kiedy jest dobrze . Jestem pewna swojej dominacji , dlatego zapraszam do rewanzu, żeby wszstkim zamknąć buzie ! A Ty oddaj mój puchar, uciekłaś z Hali w sekunde,odrazu jak wiedziałaś ze coś jest nie, tak…Albo lepiej oddaj go na cele charytatywne!!!!Mam nadzieje ze po tej walce nie zwiejesz do 52kg pod pretekstem wagi, bo przecież na ofijalnym wazeniu dzień przed walką było juz 60 kg 🙂

Jestem w szoku kochani jak sie wstawiliscie za mna ! Jak trybuna wygwidala 1 werdykt ! Dziękuję ze byliście ze mna ! Za 100% pozytywnych komentarzy pod ta cala ICH aferka co do mojej osoby !! ♡♡♡”

Emocje powoli opadają …Jest duży niedosyt, mimo iż miałam możliwość skończyć pare razy walkę przed czasem,…

Opublikowany przez Izabelę Badurek Niedziela, 4 października 2020

Zobacz także:

Pierwsze słowa Izabeli Badurek po skandalu na FEN 30!

Izabela Badurek (8-6) po dużych zawirowaniach zdobyła ważne zwycięstwo. 29-latka w sobotę na Fight Exclusive Night 30 we Wrocławiu pokonała niejednogłośną decyzją sędziów Anitę Bekus (3-2). Zobaczcie jak Izabela skomentowała całą sytuację.

Karty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! Wygrała Bekus!

Karty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! O publikację zadbał trener Anity Bekus, Łukasz Zaborowski. Według nich, nie było żadnej pomyłki przy zliczaniu punktów przez sędziów!