MMA PLKSWIvan Erslan przed walką z Narkunem na KSW 56: Jeśli tylko Tomek podejmie walkę w stójce, to… [WIDEO]

Ivan Erslan przed walką z Narkunem na KSW 56: Jeśli tylko Tomek podejmie walkę w stójce, to… [WIDEO]

Ivan Erslan (9-0) czternastego listopada dostanie szansę mistrzowską w organizacji KSW. Chorwat podczas 56 edycji zmierzy się z Tomaszem Narkunem (17-3).

Pochodzący z Chorwacji Ivan Erslan swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął około roku 2011. Na matę trafił za namową brata i od razu rozpoczął treningi MMA. Początkowo nie myślał o karierze zawodniczej, ale szybko zakochał się w tym sporcie i rywalizacji.

W walce wieczoru mistrz w wadze półśredniej Roberto Soldić (17-3) zmierzy się z legendą KSW – Michałem Materlą (29-7). Ponadto do klatki organizacji wraca Karolina Owczarz (3-0).

Ivan Erslan: Tomek już wszystkich innych pokonał!

Ivan Erslan (9-0) już czternastego listopada zawalczy o pas kategorii półciężkiej w największej organizacji w naszym kraju. 28-latek jest pewny swego przed zbliżającym się starciem.

Mój pojedynek o pas wynika z tego, że Tomek już wszystkich innych pokonał. Jest szansa, że sprawię/zadam mistrzowi obrażenia stąd postawiono na mnie w walce o pas. Jestem bardzo zadowolony z tej szansy.     

Cała rozmowa poniżej:

Swoją zawodową karierę rozpoczął w roku 2015 i już w debiucie w pięknym stylu znokautował przeciwnika. Przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w Chorwacji i kolejne dwie walki również stoczył w swoim rodzinnym kraju. Zwycięstwa otworzyły mu jednak drzwi do starć na Słowenii i w Serbii, a ostatnie dwie walki stoczył w Stanach Zjednoczonych.

Erlsan aktualnie może pochwalić się rekordem dziewięć zwycięstw, w tym większość zakończył przed czasem. Reprezentant American Top Team Zagreb zadebiutował w organizacji KSW pod koniec listopada. Przed własną publicznością efektownie zastopował Darwina Rodrigueza. Od tego czasu Erslan stoczył jedną walkę. Podczas Fight Nation Championship 3 szybko rozprawił się z Jusufem Hajroviciem.

Zobacz także:

MMA na wesoło! Kto byłby górą – Stonoga czy Ziobro?

Zbigniew Stonoga wstawił filmik, który szybko obiegł cały internet. Walka w klatce UFC.. Zobaczcie sami