MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya reaguje na zestawienie z Błachowiczem! Lekceważy Polaka?

Israel Adesanya reaguje na zestawienie z Błachowiczem! Lekceważy Polaka?

Israel Adesanya reaguje na zestawienie z Janem Błachowiczem! Niepokonany Nigeryjczyk, który dzierży pas mistrzowski wagi średniej wybiera się do wyższej kategorii wagowej, by stawić czoła “Legendarnej Polskiej Sile”!

Adesanya już 6 marca na gali UFC 259 zmierzy się z Janem Błachowiczem. Polak jest pełnoprawnym mistrzem wagi półciężkiej. Po zwakowany przez Jona Jonesa tytuł sięgnął nokautując faworyzowanego w ich walce Dominicka Reyesa.

Teraz Polak wróci do oktagonu, by bronić mistrzostwa w konfrontacji z innym mistrzem. To starcie będzie swoistym “super fightem”.

Israel Adesanya reaguje na zestawienie z Błachowiczem! Lekceważy Polaka?

Nigeryjczyk, który w zawodowym MMA jeszcze nie przegrał i notuje rekord 20-0 opublikował na Twitterze wideo, w którym zareagował na zestawienie z Polakiem.

Adesanya jest przekonany, że zostanie podwójnym mistrzem. W materiale widzimy, jak z dwiema puszkami – najprawdopodobniej piwa – prowokuje Błachowicza nazywając już siebie podwójnym mistrzem:

“Mistrz, podwójny mistrz, mistrz do kwadratu! Już o tym wiecie!” – powiedział Adesanya.

A jak Waszym zdaniem zakończy się konfrontacja między Janem Błachowiczem a Israelem Adesanyą, do której dojdzie już 6 marca na gali UFC 259?

Zobacz także:

Dramat gwiazdy KSW! Rodzina mistrza dotknięta trzęsieniem ziemi w Chorwacji!

W ostatnim czasie nie brakuje ciężkich chwil… Mowa o licznych trzęsieniach ziemi, które mocno dotknęły Chorwację. Do pomocy włączył się mistrz KSW w wadze półśredniej – Roberto Soldić (18-3).

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Paige VanZant w walce na gołe pięści – jest rywalka i data debiutu!

Już niedługo Paige VanZant zadebiutuje w walce na gołe pięści. Była zawodniczka UFC i niezwykle popularna postać w Stanach Zjednoczonych swoją kolejną walkę stoczy w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.