Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya przed UFC 287 już wie: “To moja ostatnia szansa!”

Israel Adesanya przed UFC 287 już wie: “To moja ostatnia szansa!”

Były mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya przed nadchodzącą galą UFC 287, na której zmierzy się ponownie z Alexem Pereirą już wie, że nadchodzący pojedynek będzie jego ostatnią szansą na zdobycie pasa mistrzowskiego amerykańskiego giganta.

Israel Adesanya przed UFC 287

Przynajmniej w taki sposób Nigeryjczyk podchodzi do rewanżu z Pereirą. Obaj panowie zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC 287 zaplanowanej na dzień 8 kwietnia w Miami.

Israel Adesanya przed UFC 287 już wie: “To moja ostatnia szansa!”

Pierwsze starcie między Adesanyą a Pereirą w UFC odbyło się na gali UFC 281, na której to Brazylijczyk znokautował w piątej rundzie prowadzącego na punkty Nigeryjczyka i odebrał mu tytuł mistrza wagi średniej.

Adesanya od czasu tamtej porażki wydaje się mieć w głowie jeden cel – wziąć rewanż!

“Poluję i mam na myśli każde znaczenie tego słowa. Zdecydowanie sposób myślenia przed tą walką jest inny. Moja mentalność jest zupełnie inna. Podoba mi się to, bo to w pewnym sensie poetycka historia. Jedno życie: rzut kostką. To jest moja ostatnia szansa i dam z siebie wszystko w każdym tego słowa znaczeniu.”

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis