MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya deklaruje kontrowersyjną wygraną nad Stricklandem. Te słowa podzielą fanów!

Israel Adesanya deklaruje kontrowersyjną wygraną nad Stricklandem. Te słowa podzielą fanów!

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya deklaruje kontrowersyjną wygraną nad Seanem Stricklandem, z którym zmierzy się w najbliższej obronie mistrzowskiego pasa.

Israel Adesanya deklaruje kontrowersyjną wygraną nad Stricklandem

Pojedynek Adesanya vs Strickland będzie walką wieczoru gali UFC 293, która odbędzie się już we wrześniu. Obaj zawodnicy – zarówno Nigeryjczyk, jak i Amerykanin deklarują wielką niechęć względem siebie, a początek konfliktu datuje się na lipiec 2022 roku.

Wszystko przez ekstrawagancki sposób bycia Nigeryjczyka, który zdecydowanie odstaje od norm przyjętych w sportach walki.

Israel Adesanya deklaruje kontrowersyjną wygraną nad Stricklandem

Strickland atakował Adesanyę za to, że ten na przykład pozuje do zdjęć mając pomalowane paznokcie. Nigeryjczyk w rozmowie z MMA Fighting odniósł się do tego typu uwag i wypowiedział słowa, które zapewne podzielą fanów współczesnych sportów walki.

Adesanya zadeklarował:

“Strickland jest idiotą. Nie zamierzam przegrać z idiotą. Mówi, że nie przegra z gościem, który masturbuje się do kreskówek lub maluje paznokcie? Cóż, pomaluję paznokcie na tę walkę i znokautuję go z pomalowanymi paznokciami.”

Nigeryjczyk nie ukrywa swojej niechęci do Stricklanda, używając w stosunku do niego mocnych słów.

Dalej słyszymy bowiem:

“Nie lubię go. Nie podoba mi się to jak się zachowuje. Nawet nagrania z jego treningów pojawiają mi się na ekranie i mówię sobie: Co jest, do cholery? Kto tak robi? Jest bohaterem w klubie? Nie. To po prostu idiota i nie jest typem osoby, z którą można się utożsamiać. To oszust. Za kulisami nie zachowuje się tak, jak przed publicznością. Kiedy ma widownię, to przybiera postać klauna i próbuje mówić ludziom to, co oni chcą usłyszeć. To fałszywy gość.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Israela Adesanyi z Seanem Stricklandem na UFC 293?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis