MMA PLNajnowszeIsrael AdesanyaIsrael Adesanya aresztowany na lotnisku! Służby przecierały oczy ze zdumienia po tym, co odkryli w jego bagażu!

Israel Adesanya aresztowany na lotnisku! Służby przecierały oczy ze zdumienia po tym, co odkryli w jego bagażu!

Były już mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya wczoraj został aresztowany na lotnistku JFK Airport w Nowym Jorku. Wszystko przez przedmiot, który miał w swoim bagażu.

Israel Adesanya aresztowany

Nigeryjczyk opuszczał Nowy Jork po porażce, jakiej doznał na gali UFC 281. Jego pogromcą po raz kolejny okazał się Alex Pereira. Brazylijczyk już trzykrotnie okazywał się lepszy od Adesanyi, w tym pierwszy raz walcząc z nim nie w kickboxingu, ale na zasadach MMA.

Israel Adesanya aresztowany na lotnisku!

Okazuje się jednak, że Adesanya w Nowym Jorku stracił nie tylko pas mistrzowski UFC. Nigeryjczyk musiał także pozbyć się przedmiotów, które przewoził w jednej ze swoich toreb.

Jak donosi portal TMZ Sports, powołując się na rzecznika nowojorskiego Departamentu Policji Portowej (PAPD), Israel Adesanya został aresztowany na lotnisku JFK Aiport, po tym jak systemy bezpieczeństwa wykryły w jego bagażu niebezpieczne przedmioty.

Nimi okazały się… metalowe kastety. Adesanya nie uciekał od odpowiedzialności i wg jego menadżera Tima Simpsona, poszedł na współpracę ze służbami.

Kastety okazały się bowiem prezentem, jaki miał otrzymać od jednego ze swoich fanów, a po ich wykryciu zgodził się ich pozbyć. Sam zawodnik został zwolniony i obecnie jest już w drodze do swojego miejsca zamieszkania.

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis