MMA PLGamrotIslam Makhachev znów chwali Mateusza Gamrota: Jest bardzo mocny!

Islam Makhachev znów chwali Mateusza Gamrota: Jest bardzo mocny!

Islam Makhachev (22-1) ponownie z wielkim uznaniem wypowiada się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie (21-1). Dagestańczyk już dwudziestego drugiego października zawalczy o pas największej organizacji na świecie. Podczas UFC 280 w Abu Zabi dojdzie do wyczekiwanego starcia z Charlesem Oliveirą (33-8).

Gamrot

Przypomnijmy, że na tej samej gali w głównej karcie pojawi się wspomniany ”Gamer”. Polak skrzyżuje rękawice z mocnym Beneilem Dariushem (21-4-1), który aktualnie może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu.

Makhachev w tym roku stoczył już jeden pojedynek. Miało to miejsce pod koniec lutego, gdy szybko i łatwo zdemolował w pierwszej rundzie Bobby Greena.

Islam już nie pierwszy raz wypowiedział się w pochlebnych słowach o Gamrocie.

Bracie. Wszyscy, którzy przywołują Dustina Poiriera, Justina Gaethje czy innych gości… Wszyscy oni mają już swoje lata, są bogaci, nie potrzebują wyzwań.  Mamy teraz nową krew w dywizji. Jestem ja, Gamrot, Beneil Dariush. To są dla niego naprawdę trudne walki, bo Dustin Poireir czy Justin Gaethje nigdy nie robią grapplingu. To tylko uderzacze. Dlatego to dla niego łatwe walki (…) Islam Makhachev zostanie nowym mistrzem w Abu Zabi. I Islam pokona potem wszystkich gości, jakich postawią naprzeciwko niego. Nie ma znaczenia, kto to będzie.  Nie zamierzam wybierać sobie rywali. Nie będę opowiadał, że chcę Conora McGregora czy jakieś kasowe walki. Zleję tych, których zaproponuje mi UFC.

Makhachev ponownie o Gamrocie!

Islam Makhachev (22-1) w rozmowie z ESPN.com został zapytany czy jego rywalizacja z Charlesem Oliveirą (33-8) zakończy się więcej niż jedną walką… Dagestańczyk przy okazji wspomniał o Mateuszu Gamrocie (21-1).

To możliwe, bo w mojej dywizji mamy teraz tylko Beneila i Gamrota, którzy znają zapasy. Ale pozostałych gości, w stylu Justina, Dustina  czy  Chandlera może ponownie pokonać, bo goście nie mają ani zapasów, ani grapplingu. Charles może ich więc pokonać ponownie. Wtedy może znów dojść do naszej walki (..) Teraz jednak w dywizji jest świeża krew. Beneil Dariush jest bardzo mocny. Gamrot jest bardzo mocny. Obaj mają dobre zapasy i dobry grappling. Zawodnicy, którzy umieją zapasy i grappling, zawsze są czołowymi zawodnikami.

Tłumaczy Barłotmiej Stachura z portalu lowking.pl

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Polski mistrz świata mocno krytykuje Maję Staśko: Przestań nas umoralniać, hipokrytko! Co wy na to?

Siatkarski mistrz świata z 2014 r. Marcin Możdżonek wdał się w tweeterową dyskusję z Mają Staśko. Były reprezentant Polski nie szczędził słów i bezpośrednio powiedział, co sądzi o zachowaniu zawodniczki High League.

Reakcja Dana White’a mówi same za siebie! Te słowa o Rębeckim przejdą do historii! Widzieliście?

Dana White w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Rębeckim (16-1), który został nowym nabytkiem największej organizacji na świecie. Prezydent UFC ogłosił, że Polak dostaje kontrakt, a przy okazji skomentował jego występ. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis