MMA PLUFCIslam Makhachev wyzywa do walki RDA, nazywa go “dziadkiem”

Islam Makhachev wyzywa do walki RDA, nazywa go “dziadkiem”

Islam Makhachev zdobywa coraz większe uznanie w świecie mieszanych sztuk walki. Rosjanin jest już w ścisłej czołówce wagi lekkiej UFC i wyzywa do walki RDA! Rafael Dos Anjos był jednak powściągliwy w odpowiedzi na to wyzwanie.

Makhachev jest świeżo po wygranej nad Thiago Moisesem w walce wieczoru gali UFC on ESPN 26. Rosjanin tą wiktorią przedłużył swoją serię zwycięstw do ośmiu. To pozwala mu być pewnym siebie i szukać coraz poważniejszych wyzwań.

Jednym z nich jest były mistrz wagi lekkiej – Rafael Dos Anjos.

Islam Makhachev wyzywa do walki RDA, nazywa go “dziadkiem”

Islam Makhachev zamieścił na Twitterze taki oto wpis atakujący RDA:

“Hej dziadku, co tam teraz? Szukasz wymówek, żeby zwiać? Weź walkę i zacznij trenować, nie bądź cipą!”

Odpowiedź Brazylijczyka była bardzo powściągliwa i powstrzymał się przed pójściem w medialną rywalizację z prowadzącym konto Makhacheva – menadżerem Alim Abdelazizem:

“Jeśli to byłby naprawdę Islam, to odpisałbym, ale wiem, że to nie on pisał.”

Nie mniej – czy Wy chcielibyście zobaczyć takie starcie w UFC – Dos Anjos vs Makhachev?

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.