MMA PLUFCIslam Makhachev vs Beneil Dariush walką wieczoru gali UFC w lutym! Wygrany dostanie starcie o pas?

Islam Makhachev vs Beneil Dariush walką wieczoru gali UFC w lutym! Wygrany dostanie starcie o pas?

Pojedynek na szczycie pretendentów w wadze lekkiej Islam Makhachev vs Beneil Dariush został walką wieczoru gali UFC, która odbędzie się w lutym 2022 roku.

Islam Makhachev vs Beneil Dariush

Konkretną datą tego starcia jest 26 lutego przyszłego roku. Pojedynek ten będzie pięciorundowym main eventem całej imprezy. Wygrany natomiast bardzo zbliży się do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Islam Makhachev vs Beneil Dariush walką wieczoru gali UFC w lutym! Wygrany dostanie starcie o pas?

Makhachev w UFC przegrał tylko raz. Było to w 2015 roku, kiedy to znokautował go Adriano Martins. Ta porażka jest jedyną przegraną Rosjanina w zawodowej karierze. Jak dotąd wygrał on 20 pojedynków, a aktualnie ma serię dziewięciu wygranych z rzędu. Ostatnimi “ofiarami” Rosjanina byli: Dan Hooker, Thiago Moises i Drew Dober.

Beneil Dariush także ma świetną serię w oktagonie UFC. Amerykanin wygrał siedem ostatnich walk, w których pokonywał bardzo mocne nazwiska jak Tony Ferguson czy Diego Ferreira, który w najbliższej walce zmierzy się z Mateuszem Gamrotem.

Nieoficjalnie mówi się, że starcie Makhachev vs Dariush to eliminator do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC.

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis