MMA PLNajnowszeUFCIslam Makhachev szuka nowego rywala! Gotowość zgłosił Mateusz Gamrot! To będzie kolejna walka o pas wagi lekkiej?

Islam Makhachev szuka nowego rywala! Gotowość zgłosił Mateusz Gamrot! To będzie kolejna walka o pas wagi lekkiej?

Aktualny mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev szuka nowego rywala na następną walkę w obronie posiadanego tytułu mistrzowskiego. Co ciekawe, wzywany do tablicy poczuł się Mateusz Gamrot i Polak zgłosił gotowość do walki z Rosjaninem.

Islam Makhachev mateusz gamrot

Islam Makhachev to mistrz kategorii do 70 kilogramów. W swoich ostatnich walkach, w których stawką był tytuł mistrzowski Rosjanin pokonywał Charlesa Olivieirę, dwukrotnie Alexandra Volkanovskiego oraz Dustina Poiriera.

W swojej kolejnej walce nieoficjalnie mówiło się, że zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Ormianin jednak został zdyskwalifikowany na pół roku za uderzenie kibica podczas wyjścia do klatki w swojej ostatniej walce.

Islam Makhachev szuka nowego rywala!

Makhachev napisał na portalu X wiadomość o tym, że potrzebuje nowego celu. Temat podchwycił Mateusz Gamrot i zgłosił się do potencjalnej walki o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC:

Wybór Mateusza Gamrota jako kolejnego pretendenta do tytułu wagi lekkiej broniłby się. Polak wygrał siedem z ostatnich ośmiu pojedynków w oktagonie UFC. W swoich ostatnich walkach pokonywał on Rafaela Dos Anjosa, Rafaela Fizieva i Jalina Turnera.

Czy Waszym zdaniem UFC zdecyduje się na zestawienie walki Makhachev vs Gamrot?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis