MMA PLUFCIslam Makhachev po wygranej na UFC 284: Khabib po walce powiedział mi…

Islam Makhachev po wygranej na UFC 284: Khabib po walce powiedział mi…

Mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev potwierdził swoją wartość na minionej gali UFC 284, która odbyła się w Australii. Tam, w walce wieczoru wydarzenia pokonał decyzją sędziów mistrza wagi piórkowej Alexandra Volkanovskiego.

Islam Makhachev po wygranej na UFC 284

Obaj panowie dali fenomenalny pojedynek, który najprawdopodobniej będzie pamiętany bardzo długo. I to nie tylko przez to, że było to starcie dwóch mistrzów, ale również dlatego, że była to bardzo bliska walka.

Ostatecznie jednak po pięciu rundach sędziowie jako wygranego pojedynku wskazali Rosjanina.

Islam Makhachev po wygranej na UFC 284: Khabib po walce powiedział mi…

Podczas spotkania z mediami po gali, Islam Makhachev przyznał co po walce powiedział mu bezpośrednio jego sportowy mentor Khabib Nurmagomedov.

Była gwiazda MMA co prawda nie była obecna fizycznie w Australii, ale pozostała w kontakcie telefonicznym z Makhachevem.

Dziennikarz Aaron Bronsteter zreferował słowa Makhacheva w tym temacie:

“Makhachev powiedział po walce, że Khabib mówił mu o wszystkich rzeczach, które ten mógł w oktagonie zrobić lepiej. Makhachev zażartował, że jeśli Khabib byłby w narożniku, to wiedziałby jak te rzeczy lepiej robić.”

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis