MMA PLEFM SHOWNorman Parke”Irokez” o walce z Parke: Prowadzę się lepiej niż Kasjusz, więc nie powinienem mieć takich problemów! 

”Irokez” o walce z Parke: Prowadzę się lepiej niż Kasjusz, więc nie powinienem mieć takich problemów! 

Już jedenastego września odbędzie się druga edycja EFM Show. Podczas wydarzenia w Bułgarii dojdzie do ciekawego zestawienia pomiędzy Maciejem Jewtuszko, a Normanem Parke. Wojownik ze Szczecina został zapytany o pojedynek ”Stormina” z ”Don Kasjo”.

Irokez

40-latek ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2019 roku. Jewtuszko podczas Fight Exclusive Night 25 w Ostródzie stoczył drugie starcie z Vaso Bakoceviciem. Tym razem reprezentant Czarnogóry okazał się lepszy.

Jewtuszko: Kasjusz boksował, tylko prowadzi się frajersko!

Maciej Jewtuszko w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany chociażby o starcie Normana Parke z popularnym ”Don Kasjo”.

Dla mnie osobiście jest to fajne. Norman nie jest pięściarzem (…) Urywki widziałem. Kasjusz kurde z tego co wiem to boksował, tylko prowadzi się frajersko nie oszukujmy się! Wyrównaną walkę mieli. Słyszałem, że w dwie strony decyzja mogła iść. Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów.  

Zobacz także:

High League: Ewa Brodnicka proponuje zakład Lil Masti: Ta która przegra wypije… Co wy na to?

Wczoraj odbyła się II konferencja prasowa przed galą High League, która odbędzie się już w najbliższą sobotę. Podczas tego wydarzenia kibicom zaprezentowali się wszyscy uczestnicy nadchodzącej imprezy. W tym oczywiście Lil Masti i Ewa Brodnicka.

High League: Big Jack uderzył Carlito na konferencji! Malik Montana jak ojciec: To było nieeleganckie mordko! Widzieliście?

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszej II konferencji prasowej promującej galę High League, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 sierpnia. Podczas staredownu między Carlito i Big Jackiem, ten drugi sprowokowany uderzył swojego przeciwnika!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis