MMA PLConor McGregorIrlandzki pub wylał całą whiskey McGregora do toalety po jego “tchórzliwym zachowaniu” [WIDEO]

Irlandzki pub wylał całą whiskey McGregora do toalety po jego “tchórzliwym zachowaniu” [WIDEO]

Conor McGregor (21-4) w ostatnim czasie nie jest wzorem do naśladowania. Jego ostatnie zachowanie spowodowało, że odwrócili się od niego nawet rodacy.

W kwietniu pojawiła się informacja , iż McGregor uderzył innego mężczyznę w jednym z pubów w Dublinie. Ostatnio do sieci trafiło natomiast nagranie z tego zdarzenia. Widać na nim jak “The Notorious” uderza starszego mężczyznę podczas kłótni nad whiskey.

Takie zachowanie Irlandczyka nie podoba się niektórym z jego rodaków. Sean Rice jest właścicielem pubu Salty Shamrock na Florydzie. W obliczu ostatnich wydarzeń postanowił on przestać sprzedać whiskey McGregora, czyli Proper No. Twelve. Posiadany zapas został natomiast wylany do toalety co uwieczniono na opublikowanym nagraniu.

“Oficjalne ogłoszenie:

Ze względu na niedawne tchórzliwe i zatrważające zachowanie tak zwanego irlandzkiego profesjonalnego zawodnika Conora McGregora, Salty Shamrock Irish Pub nie będzie serwować jego produktu ani w ogóle kojarzyć działalności z jego nazwiskiem. Pozbędziemy się jego whiskey w sposób adekwatny do jego zachowania. Wzywamy wszystkich irlandzkich właścicieli barów do zrobienia tego samego. On nie jest prawdziwym przedstawicielem Irlandczyków.”

Official Notice;Due to the recent cowardly and appalling behavior of the so-called Irish professional fighter Conor Mc…

Opublikowany przez Salty Shamrock Piątek, 16 sierpnia 2019

Wiadomo oczywiście, że po takiej “akcji” pub zapewnił sobie przy okazji rozgłos i reklamę. Nie można jednak zaprzeczyć, iż McGregor dał do tego pretekst.

“The Notorious” zawsze mógł liczyć na wiernych fanów ze swojego kraju. Irlandczycy często tłumnie pojawiali się na walkach swojej gwiazdy, choć większość z nich w ostatnich latach miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Czy waszym zdaniem przez swoje zachowanie poza oktagonem straci on wielu fanów, również we własnym kraju?