MMA PLFAME MMAIrański Hulk zawalczy na Fame MMA?! Wojtek Gola spotkał się z BESTIĄ! [WIDEO]

Irański Hulk zawalczy na Fame MMA?! Wojtek Gola spotkał się z BESTIĄ! [WIDEO]

Foto: youtube.com/Wojciech Gola

Czyżby FAME MMA planowało niespodziankę na swojej gali? Jedna z twarzy organizacji, Wojciech Gola, wstawił na swoim kanale na YouTube filmik, na którym dochodzi do jego spotkania z Irańskim Hulkiem.

“Irański Hulk”, a właściwie Sajad Gharibi zyskał swoją popularność głównie za sprawą nietypowego wyglądu. Przy 183 centymetrach wzrostu ważny on 180 kilogramów. Na taką wagę głównie składa się jednak tkanka mięśniowa. Irańczyk trenował w przeszłości podnoszenie ciężarów i zapasy, a aktualnie przymierza się on do różnego typu walk. Gharibi na pewno wystąpi podczas BKFC USA vs. Iran World War 3.

Być może osoba z Iranu zawalczy jednak również w Polsce. Swego czasu “Hulk” przymierzany był do KSW. Możliwe jednak, iż obierze on zgoła inny kierunek. Takie wnioski można wysnuć za sprawą materiału wideo udostępnionego przez Wojciecha Golę.

Jedna z głównych twarzy FAME MMA opublikowała na swoim kanale na YouTubie materiał wideo dotyczący spotkania z Gharibim. Samo wideo zostało wykonane kilka miesięcy temu, gdyż widać, iż Gola nie posiada tatuażu na szyi. Na sam koniec materiału pojawia się kompletnie inny fragment, w którym były uczestnik Warsaw Shore zadaje fanom pytanie, czy chcieliby zobaczyć Irańczyka w klatce FAME.