MMA PLFreak FightIrański Hulk prezentuje umiejętności i siłę przed walką z Fordem! Brytyjczyk ma się czego bać? [WIDEO]

Irański Hulk prezentuje umiejętności i siłę przed walką z Fordem! Brytyjczyk ma się czego bać? [WIDEO]

Sajad Gharibi nie odpuszcza na treningach! ”Irański Hulk” będzie chciał zaskoczyć zgromadzoną publiczność swoją siłą. Na instagramie 30-latka pojawiły się następne nagrania z treningów.

Hulk

Martyn Ford miał zadebiutować w organizacji KSW, a tymczasem została ogłoszona jego walka na gali Celebrity Boxing. Ford drugiego kwietnia przed własną publicznością zmierzy się z wspominamy Sajadem Gharibi.

Jest nagranie!

Na instagramie Sajada Gharibi pojawiają się następne nagrania z treningów. ”Irański Hulk” prezentuje swoją siłę i gwarantuje, że przejdzie się po Brytyjczyku.

Ciężka praca w ciszy i niech sukces zrobi hałas. Hej, śliczny chłopcze, ciesz się pozostałymi dniami. Widzimy się w Londynie – napisał ”Irański Hulk”.

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis