MMA PLFreak FightIrański Hulk i jego trener zabierają głos po przegranej: Jest mi wstyd!

Irański Hulk i jego trener zabierają głos po przegranej: Jest mi wstyd!

Sajad Gharibi zabrał głos – po tym, jak w niedzielę stoczył swój pierwszy pojedynek. ”Irański Hulk” zawalczył na zasadach boksu i wyglądało to tragicznie. Gharibi jest podłamany po pierwszym zaprezentowaniu umiejętności.

Hulk

Jest jednak jeden plus z całej sytuacji. Nie doszło do walki z Martynem Fordem, który naprawdę w ringu mógłby zrobić krzywdę ”Irańskiemu Hulkowi”. Gharibi nie pokazał zupełnie nic w niedzielę, więc jego walka z Brytyjczykiem zapewne zakończyłaby się po jednej z pierwszych ciosów.

Sajad zmierzył się z Ałmatem Bachytowiczem. ”Kazachski Tytan” już w pierwszej rundzie cieszył się ze zwycięstwa przed czasem.

Tak to wyglądało:

Irański Hulk zabrał głos!

Sajad Gharibi postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. ”Irański Hulk” nie jest kompletnie zadowolony ze swojego występu.

Nie mam nic do powiedzenia. Wstyd mi i przepraszam obywateli Iranu.

Talk Sport cytował również wypowiedź trenera, który zdradził kulisy całego zamieszania przy walce ”Irańskiego Hulka”.

Dziękujemy za wszystkie wiadomości, te dobre i te złe. Chciałbym tylko zabrać głos w sprawie walki. Pojedynek był dogadany, zanim Sajad przyszedł do mnie i podpisał kontrakt. Nie było możliwości wycofania się, chyba że zapłaciłby olbrzymią karę. Mieliśmy trudną sytuację. Sajad przyjechał do Teheranu, żeby trenować, ale mieliśmy problemy finansowe. Sponsorzy nie dotrzymali słowa. W skrócie Sajad trenował ze mną tylko dwa tygodnie i mówiłem mu, że nie jest gotowy na walkę. Jednak byłem z nim, gdyż musiał stoczyć pojedynek i mieć kogoś w narożniku.

Zobacz także:

Mateusz Murański dymi na cage’u! Takefun był mocno zaskoczony! [WIDEO] Widzieliście?

Właśnie trwa kolejny program na kanale FAME MMA. Tym razem na cage’u gośćmi Sylwestra Wardęgi są Mateusz Murański, Franek ”Franio” Rusiecki oraz Rafał ”Takefun” Górniak. Kiedy ”Muran” wszedł na żywo zaczęły się tak zwane dymy.

Telefon do Nitro podczas cage’a! Popularny youtuber pozwie Jacka Murańskiego! [WIDEO] Zaskoczeni?

Nie tylko Jacek Murański pojawił się na linii podczas dzisiejszego cage’a. Postanowiono zadzwonić również do Sergiusza Górskiego. Popularny youtuber potwierdził, że pozwie Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis