Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLInvictaInvicta FC 43 – wyniki. Kayla Harrison urządza “krwawą rzeź” w oktagonie [WIDEO]

Invicta FC 43 – wyniki. Kayla Harrison urządza “krwawą rzeź” w oktagonie [WIDEO]

Za nami gala Invicta FC 43 w Kansas City. Byliśmy świadkami kilku ciekawych skończeń.

Invicta FC 43

Podczas gali mieliśmy poznać nową mistrzynię wagi słomkowej. O tytuł zamierzały powalczyć Emily Ducote (9-6) i Montserrat Ruiz (9-1). Pojedynek jednak odwołano w związku z “procedurami bezpieczeństwa COVID-19”. Nie poinformowano jednak czy do zakażenia doszło konkretnie u jednej z zawodniczek czy też w obozie Amerykanki bądź Meksykanki.

Nową walką wieczoru został dotychczasowy co-main event. Mistrzyni PFL w kategorii… lekkiej Kayla Harrison (8-0) po raz pierwszy w karierze spróbowała swoich sił w wadze piórkowej. Podwójna mistrzyni olimpijska w judo od początku starcia z Courtney King (4-2) była aktywna. Harrison nie dała rady za pierwszym razem, lecz za kolejną próbą dzięki haczeniu łatwo przewróciła rywalkę. U rywalki na skutek łokcia pojawiło się potężne krwawienie. Po długim obijaniu rywalki w końcówce rundy zawodniczka przeszła jeszcze do próby balachy, lecz było na to już za późno.

Na początku drugiej rundy doprowadzona nieco do ładu King próbowała ruszyć, lecz szybko została ponownie “spacyfikowana”. Harrison poobijała nieco przeciwniczkę a potem sędzia nakazał powrót do stójki. Chwilę później była judoczka efektownie rzuciła rywalką o matę. Tym razem Harrison uzyskała pozycję boczną a potem dosiad. Kolejne łokcie i ciosy ponownie sprawiły, że zobaczyliśmy sporo krwi. Po kolejnej serii ciosów sędzia w końcu uratował rywalkę przed dodatkowymi obrażeniami.

Najefektowniejszym nokautem podczas gali popisała się w nowym co-main evencie Stephanie Geltmacher (5-1). Pod koniec pierwszej rundy idealnie trafiła ona Caitlin Sammons (3-1) i posłała ją na deski.

Z kolei w pojedynku otwierającym galę Juliana Miller (2-0) w połowie pierwszej rundy poddała balachą debiutującą w zawodowym MMA Kendal Holowell (0-1).

Invicta FC 43 – wyniki

145 lb: Kayla Harrison (8-0) pok. Courtney King (4-1) przez TKO (ciosy w parterze), Runda 2, 4:48
125 lb: Stephanie Geltmacher (5-1) pok. Caitlin Sammons (3-1) przez nokaut (ciosy), Runda 1, 4:28
135 lb: Hope Chase (3-1) pok. Brittney Cloudy (2-3) przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 1, 4:37
115 lb: Meaghan Penning (1-0) pok. Alexa Culp (1-1) przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
125 lb: Juliana Miller (2-0) pok. Kendal Holowell (0-1) przez poddanie (balacha), Runda 1, 2:49

Zobacz także:

UFC 255 – wyniki ważenia. Uczestnicy walk mistrzowskich w limicie

Za nami ważenie przed jutrzejszą galą UFC 255 w Las Vegas. Uczestnicy obu walk mistrzowskich zmieścili się w wymaganym limicie.

Anderson Silva wolny agentem! KSW jest w grze?

Anderson Silva jest już wolnym agentem. Brazylijczyk będzie sprawdzał swoją wartość na rynku. KSW ma szansę? Będzie propozycja?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis