MMA PLMMAInterwencja Policji! Nielegalna gala MMA nieletnich w Polsce przerwana

Interwencja Policji! Nielegalna gala MMA nieletnich w Polsce przerwana

To się wydarzyło naprawdę… Na profilu ”Policja Śląska” poinformowano o nielegalnej gali MMA nieletnich. Policja przerwała całe wydarzenie, a teraz organizatorzy odpowiedzą przed sądem.

policja

W ostatnim czasie nie brakuje nowych freakowych organizacji. Wydaje się, że pomysłów na ”przebicie się” będzie zdecydowanie więcej.

Chociażby Popek Monster w rozmowie z Winim wyjawił, że zamierza otworzyć własną freakową organizację. Czy będzie miejsce na tyle projektów i czy fani będą tak licznie oglądać wszystkie wydarzenia? To chyba dwa najważniejsze pytania, które zadają sobie nowi włodarze.

Chciałbym znaleźć taką kartę walk, o której jeszcze nikt nie śnił. Moim najgłupszym pomysłem, który przyszedł mi do głowy… Wiem, że to nie przejdzie, ale karzełek z widelcem i 6-metrowy wąż boa. Oczywiście jest to żart, zwierząt bym nie używał.

Cała rozmowa poniżej:

Policja przerywa gale!

Dziwnych zestawień nie brakuje. Tak samo jest z pomysłami właścicieli następnych organizacji. Jak poinformowano na profilu ”Policja Śląska” próbowano doprowadzić do nielegalnej gali MMA, w której braliby udział nieletni. Na szczęście policja pojawiła się w porę i przerwano wydarzenie.

Kryminalni z chorzowskiej komendy w ostatniej chwili nie dopuścili, aby odbyła się nielegalna „Gala” MMA z udziałem nieletnich. Mundurowi ustalili i namierzyli miejsce pobytu organizatorów. Mężczyźni zostali już przesłuchani, a za zorganizowanie nielegalnych walk odpowiedzą teraz przed sądem. Nieletnimi uczestnikami również zajmie się sąd, w ich przypadku – rodzinny.Polska Policja #Chorzow

Kryminalni z chorzowskiej komendy w ostatniej chwili nie dopuścili, aby odbyła się nielegalna „Gala” MMA z udziałem…

Posted by Policja Śląska on Tuesday, April 26, 2022

Co o tym sądzicie – takie sytuacje będą się powtarzać?

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości! Widzieliście?

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Popek ostro o Murańskich: Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo! Co wy na to?

Popek Monster (4-5) niewykluczone, że jeszcze wróci do klatki i będzie chciał zaskoczyć. ”Król Albanii” w rozmowie z Tomaszem Sararą ponownie wypowiedział się o rodzinie Murańskich. W pewnym momencie Jacek Murański przekonywał, że może dojść do jego starcia z Popkiem, bowiem jest tu pewien konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis