MMA PLConor McGregorInternetowa wojna trwa dalej! Khabib nazywa McGregora gwałcicielem!

Internetowa wojna trwa dalej! Khabib nazywa McGregora gwałcicielem!

Foto: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor, fotomontaż, Źródło: criscyborg.com
Foto: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor, fotomontaż, Źródło: criscyborg.com

Nie od dziś wiadomo, że panowie za sobą nie przepadają. W ostatnim czasie wdali się w “twitterową” wojnę. McGregor posunął się aż do takiego stopnia, że nazwał żonę-muzułmankę Rosjanina ręcznikiem. Khabib zareagował i uznał Irlandczyka za gwałciciela.

Internetowa sprzeczka przekroczyła wszelkie granice. Nurmagomedov nazwał Conora McGregora „gwałcicielem”, odnosząc się do oskarżeń o napaść na tle seksualnym, z którymi obecnie zmaga się Irlandczyk. Podzielił się także zdjęciem “Notoriusa” i kobiety, która twierdziła, że ​​jest matką jednego z jego dzieci.

“Gwałciciel, jesteś gwałcicielem. Jesteś hipokrytą, który nie odpowiada za swoje czyny. Sprawiedliwości stanie się za dość. Zobaczymy.”

Obaj walczyli ze sobą na UFC 229. Lepszy wtedy okazał się “The Eagle”, wygrywając w czwartej rundzie przez poddanie. Tym samym nadal pozostał niepokonany i zachował pas UFC wagi lekkiej na dłużej. Sprzedaż PPV w okresie wydarzenia pobiła wiele rekordów.

Po walce ekipy Rosjanina i Irlandczyka wdały się w bójkę. W związku z tym Khabib został zawieszony na dziewięć miesięcy, a były podwójny mistrz UFC nie może toczyć walk przez pół roku. Jednak McGregor postanowił zawiesić rękawice na kołku. Wielu ekspertów ze świata MMA twierdzi, że za sportową emeryturą “Notoriusa” stoi spisek.

Od czasu zakończenia pojedynku panowie bez przerwy wdają się w internetowe awantury. Teraz jednak konflikt posunął się zdecydowanie za daleko. Na pewno nie wpływa to dobrze na wizerunek zawodników.