MMA PLBoksIle zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Ile zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Foto: Facebook/ Mike Tyson

Zastanawialiście się ile zarobił Mike Tyson oraz jego rywal Roy Jones Junior na swojej walce pokazowej na minionej gali bokserskiej w Los Angeles?

Ile zarobił znany 23-letni YouTuber Jake Paul, który w drugiej rundzie znokautował byłego zawodnika NBA Nate’a Robinsona?

W amerykańskiej prasie pojawiły się konkretne liczby! Wspominana trójka zgarnęła wielkie pieniądze!

Ile zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Głównym wydarzeniem imprezy było pokazowe starcie między Mikiem Tysonem a Royem Jonesem Juniorem. Pojedynek ten zakończył się remisem po ośmiu dwuminutowych rundach.

Za swój występ Mike Tyson – według amerykańskiej prasy – zarobił 10 milionów dolarów, a Roy Jones Junior – 3 miliony dolarów.

Z kolei youtuber Jake Paul w mediach społecznościowych ujawnił swoje zarobki za walkę z Natem Robinsonem. Napisał bowiem, że zarobił 10 milionów dolarów plus wpływy z PPV:

Przy takich liczbach nie dziwi to, że Andrzej Gołota także chce wrócić do ringu na podobną pokazową walkę.

Zobacz także:

Będzie rewanż Gołoty z Tysonem? Polak: Mógłbym z nim walczyć, nie ma problemu!

Czy po latach będzie rewanż Andrzeja Gołoty z Mikiem Tysonem? Polak w rozmowie z portalem sport.pl przyznał, że jest otwarty na taką propozycję! Zwłaszcza po tym, co widział w ringu w walce “Żelaznego Mike’a” z Royem Jonesem Juniorem.

Mike Tyson palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem!

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem! Dwie legendy światowego boksu zmierzyły się w miniony weekend w pokazowym ośmiorundowym pojedynku.

Khabib Nurmagomedov zakłada własną organizację! Czy spełni się w nowej roli?

Khabib Nurmagomedov nie rozstaje się ze sportami walki. Od teraz jednak Dagestańczyk będzie spełniał się w nowej roli. Okazuje się, że Rosjanin kupił federację MMA i od dzisiaj będzie zajmował się promowaniem zawodników i organizacją gal. Czy ma szanse zamieszać na rynku?