MMA PLUFCIle zapłacą Amerykanie i Brytyjczycy za oglądanie walki Wilder vs. Fury 2?

Ile zapłacą Amerykanie i Brytyjczycy za oglądanie walki Wilder vs. Fury 2?

Został tydzień do wielkiej walki w wadze ciężkiej światowego boksu, w której to mistrz WBC Deontay Wilder (42-0-1) ponownie skrzyżuje rękawice z Tysonem Furym (29-0-1). Wiemy natomiast już teraz, ile Amerykanie i Brytyjczycy zapłacą za oglądanie walki tych dwóch niepokonanych pięściarzy.

Amerykanie walkę Wilder vs. Fury 2 będą mogli obejrzeć za pośrednictwem ESPN-FOX, a za transmisję zapłacą 79,99 dolarów (lub 69,99 dolarów za standardową jakość obrazu). Jest to cena niższa o 5 dolarów w porównaniu do pierwszej walki tych pięściarzy, która odbyła się w grudniu 2018 roku.

Brytyjczycy natomiast najważniejsze aktualnie starcie w boksie obejrzą za pomocą BT Sport Box Office i zapłacą 46,95 funta, co w przeliczeniu na dolary daje jakieś 32,50 dolarów.

Inaczej będą mieli widzowie w Polsce! Walkę Wilder vs. Fury 2 będzie można obejrzeć za darmo w TVP Sport!

Pierwsze starcie między tymi zawodnikami miało miejsce w grudniu 2018 roku w Los Angeles. Przewagę Fury’ego jego rywal był w stanie zniwelować dwoma nokdaunami – w dziewiątej i dwunastej rundzie. Ostatecznie sędziowie niejednogłośnie orzekli remis. Dla obu niepokonanych pięściarzy był to pierwszy remis w ich karierze.

Od czasu pierwszego pojedynku obaj zawodnicy wygrali po dwie walki. Amerykanin znokautował Dominica Breazeale’a i Luisa Ortiza. Z kolei Brytyjczyk po szybkim rozprawieniu się z Tomem Schwartzem w kolejnym pojedynku wypunktował Otto Wallina.