MMA PLUFCIle UFC dawało Jonesowi za walkę z Ngannou? Daniel Cormier zdradził kwotę!

Ile UFC dawało Jonesowi za walkę z Ngannou? Daniel Cormier zdradził kwotę!

Ile UFC dawało Jonowi Jonesowi za walkę z Francisem Ngannou? Były podwójny mistrz UFC i odwieczny rywal “Bonesa” – Daniel Cormier zdradził kwotę, jaka według niego była gwarantowana przez amerykańskiego giganta.

Potencjalna walka Jonesa z Ngannou zakończyła się fiaskiem z powodu rzekomych wygórowanych żądań finansowych “Bonesa”. Mistrz wagi półciężkiej za przejście do królewskiej dywizji wagowej oczekiwał rzekomo 30 milionów dolarów.

Ile UFC dawało Jonesowi za walkę z Ngannou? Daniel Cormier zdradził kwotę!

A na jaką kwotę było zdecydowane UFC? Daniel Cormier w rozmowie z portalem MMAfighting.com podał rząd wielkości wynagrodzenia dla “Bonesa” za starcie z postrachem wagi ciężkiej UFC:

“Jestem prawie w stu procentach przekonany, że UFC dawało 7-8 milionów dolarów bazowego wynagrodzenia Jonesowi za walkę z Ngannou. A jeśli Jones jest tak wielką gwiazdą i dobrze zrobi promocję, to wpływy z PPV mogłyby dać mu kwotę, której sam oczekiwał. Podobno fani chcą go oglądać, a jeśli to robią, to zapłacą PPV na to, by zobaczyć cię w akcji. A kiedy to zrobią, to ty zarobisz odpowiednie pieniądze.”

“DC” odniósł się także do zapowiedzi zwakowania pasa mistrzowskiego przez Jonesa. Amerykanin uważa, że “Bones” po doświadczeniach z przeszłości, kiedy został pozbawiony pasa z powodu wpadki dopingowej, teraz łatwiej pozbędzie się tytułu:

“Wierzę, że poważnie myśli o odejściu ze sportu, bo kiedy był zawieszony albo kontuzjowany, to nauczył się żyć bez pasa mistrzowskiego. Przez długi czas był mistrzem, posiadał tytuł, ale nauczył się żyć bez niego, kiedy zawieszono go i odebrano mu go. Dwa lata był bez pasa i zobaczył pewnie, że istnieje życie bez tytułu. Teraz najprawdopodobniej patrzy na życie inaczej i nie przejmuje się tym, że straci tytuł mistrzowski. Uważam, że czuje się teraz bardziej komfortowo i jest w stanie zrobić to, co mówi.”

Zobacz także:

Dana White ma dość Jonesa? “Może się wycofać i już nie pracować do końca życia”

Czy szef UFC Dana White ma dość Jona Jonesa? Prezes największej organizacji MMA na świecie odniósł się do ostatnich wydarzeń z udziałem mistrza wagi półciężkiej. Zasugerował, że może on zrobić ze swoją karierę, co mu się żywnie podoba.

“Góra” z Gry o tron zaprezentował swoje umiejętności bokserskie. Nie jest dobrze…

“Góra” zaprezentował swoje umiejętności bokserskie. Niestety to co zobaczyliśmy nie napawa optymizmem. Tym bardziej, że niedługo ma on stoczyć swoją pierwszą walkę.