MMA PLFAME MMAIle Popek zarabiał w KSW? Potężna kwota za walkę!

Ile Popek zarabiał w KSW? Potężna kwota za walkę!

Jesteście ciekawi ile Popek Monster zarabiał w KSW? Popularny zawodnik MMA, raper i celebryta udzielił wywiadu Gregowi Collinsowi, gdzie odniósł się do kwestii zarobków. Wygląda na to, że Popek jest kopalnią pieniędzy!

Ile Popek zarabiał w KSW
Foto: Facebook/ Popek Monster

Popek w Federacji KSW stoczył cztery walki. Przegrywał z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem. Pokonał natomiast Roberta Burneikę.

Okazuje się, że za jedną z tych walk otrzymał prawie… milion złotych!

Ile Popek zarabiał w KSW? Potężna kwota za walkę!

Raper od razu zaznaczył, że wynagrodzenie zależne jest od wpływów ze sprzedaży PPV. Co ciekawe, jeszcze nie otrzymał on rozliczenia z organizacji FAME MMA, gdzie wystąpił na poprzedniej gali, gdzie pokonał Damiana “Stiflera” Zduńczyka i nie można na ten moment porównać wypłaty z KSW do wypłaty z FAME MMA.

Jak natomiast to wyglądało w przypadku organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego?

“Bańka jest jak najbardziej realna. W KSW za takie pieniądze walczyłem. Nie ponad milion złotych, ale około bańki za walkę. Nigdy nie przekroczyło to miliona, ale było blisko. Raz 970 tysięcy złotych. Ile jesteś wart, tylko dostajesz pieniędzy. Tutaj chodzi o PPV. Jeśli ludzie chcą oglądać Twoją pociętą mordę, to to wyjdzie w praniu. Tak samo jest teraz, gdzie czekam na dane z FAME MMA, by wiedzieć jak się sprzedała moja morda na tej ostatniej gali. Czekam teraz na mój procent ze sprzedaży.”

Popek odpowiedział także na pytanie o swoją kolejną walkę:

“Najprawdopodobniej w grudniu, ale nie mogę tego potwierdzić na 100%. Ale będę walczył na kolejnej gali FAME MMA.”

Cała rozmowa Grega Collinsa z Popkiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Cena PPV za FEN 31 znana! To najlepsza rozpiska w historii Fight Exclusive Night!

Cena PPV za najbliższą galę FEN 31 jest już znana! Impreza będzie transmitowana wyłącznie w systemie płatnego dostępu. Ile będzie trzeba zapłacić, by obejrzeć najlepszą sportowo rozpiskę w historii Fight Exclusive Night?

Jan Błachowicz przed obroną pasa UFC: Jeśli zrobią tę walkę, to popamięta mnie do końca życia

Jan Błachowicz jest rozchwytywany przed swoją pierwszą obroną pasa mistrzowskiego UFC. Polak jest czempionem w dywizji półciężkiej, a na horyzoncie ma potencjalne walki z Gloverem Teixeirą lub mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis