Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLIgor MichaliszynIgor Michaliszyn o początkach swojej kariery: Dzięki „Pudzianowi” dowiedziałem się, co to jest MMA

Igor Michaliszyn o początkach swojej kariery: Dzięki „Pudzianowi” dowiedziałem się, co to jest MMA

Igor Michaliszyn szykuje się właśnie do swojej kolejnej walki. Polak na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim skrzyżuje rękawice z nieprzewidywalnym i zawsze niebezpiecznym Krystianem Bielskim. W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Michaliszyn opowiedział o początkach swojej kariery.

Igor Michaliszyn o początkach swojej kariery

Bilety na KSW 81 w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

A sportem jakim są mieszane sztuki walki, Michaliszyn zainteresował się dzięki debiutowi Mariusza Pudzianowskiego w KSW:

Igor Michaliszyn o początkach swojej kariery: Dzięki „Pudzianowi” dowiedziałem się, co to jest MMA

“Byłem fanem strongmanów i to dzięki debiutowi „Pudziana” w KSW dowiedziałem się, co to jest MMA. Spodobało mi się i już wtedy pomyślałem, że chciałbym to robić i spróbować swoich sił w takiej rywalizacji.”

Michaliszyn dzisiaj jest na dobrej drodze, by znaleźć się w gronie pretendentów do mistrzostwa wagi średniej KSW, ale ma wielki szacunek do swojego najbliższego rywala:

“Twardy chłop. Cieszy mnie to, bo lubię pojedynki z mocnymi gośćmi. Idzie do przodu i nie jest go łatwo przełamać. Podoba mi się to, bo nie boi się wojny w klatce. Ma widowiskowy styl i wydaje mi się, że zderzenie nas dwóch może skraść show tej gali. Taki mam plan. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ostatecznie chcę wyjść i zrobić to, co robię najlepiej, czyli wygrać.”

Do walki Igora Michaliszyna z Kristianem Bielskim dojdzie podczas gali XTB KSW 81. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim.

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis