MMA PLKSWIbragim Chuzhigaev uderza w Bohdana Gnidko przed XTB KSW 85: Kogo z czołówki on pokonał?

Ibragim Chuzhigaev uderza w Bohdana Gnidko przed XTB KSW 85: Kogo z czołówki on pokonał?

Mistrz wagi półciężkiej Federacji KSW Ibragim Chuzhigaev tuż przed galą XTB KSW 85 uderza w swojego najbliższego rywala – Bohdana Gnidko. Starcie o mistrzowski pas wagi półciężkiej będzie co-main eventem gali organizowanej w Nowym Sączu.

Ibragim Chuzhigaev uderza w Bohdana Gnidko przed XTB KSW 85

Gala XTB KSW 85 odbędzie się w najbliższą sobotę 19 sierpnia. W walce wieczoru bohater lokalnej społeczności – tymczasowy mistrz wagi piórkowej Robert Ruchała zmierzy się z pełnoprawnym mistrzem Salahdinem Parnassem.

Bilety na galę XTB KSW 85 w sprzedaży na eBilet.pl

Ibragim Chuzhigaev uderza w Bohdana Gnidko przed XTB KSW 85: Kogo z czołówki on pokonał?

Chuzhigaev natomiast umniejsza umiejętnościom Bohdana Gnidko, który zdołał już zaprezentować się polskim kibicom swoimi efektownymi i szybkimi nokautami, w tym najszybszym skończeniem w historii polskiej organizacji:

Mistrz KSW jednak dyskredytuje nieco Ukraińca:

“Spójrzcie z kim mierzyłem się w swoich ostatnich walkach – mówi Chuzhigaev. – Wydaje mi się, że pokonałem dwóch najmocniejszych gości w swojej kategorii. A czy Bohdan zasługuje na walkę o pas? Moim zdaniem nie. Kogo z czołówki on pokonał? Najmocniejszy był Kijańczuk, ale on chyba już jest u schyłku swojej kariery.

Bohdan, to młody chłopak. Jeszcze niesprawdzony. Jeśli chodzi o walki, potrzebuje jeszcze doświadczenia. Niby wszystkie swoje dziesięć pojedynków skończył przed czasem, ale nie miał jeszcze trudnej walki. Dlatego będę go musiał wciągnąć na głęboką wodę.”

Nie dziwne więc, że Chizhigaev jest przekonany, iż walkę z Gnidko wygra:

“Jestem pewien, że wygram z Bohdanem. Wiem na pewno, że tak się stanie. Trzeba będzie ujarzmić młodego chłopaka, który będzie próbował wykorzystać swoją szansę.”

A Wy komu kibicujecie w walce o mistrzowski pas wagi półciężkiej – Chuzhigaevowi czy Gnidce? Walkę tą możecie obejrzeć na żywo już 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu lub na platformie Viaplay.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis