MMA PLNajnowszeUFCIan Garry po UFC 303 chce walki z Shavkatem Rakhmonovem. Kazach przypomniał mu jak wyglądały ich treningi!

Ian Garry po UFC 303 chce walki z Shavkatem Rakhmonovem. Kazach przypomniał mu jak wyglądały ich treningi!

Ian Garry, czyli niepokonany w zawodowych startach Irlandczyk po minionej gali UFC 303 przyznał wprost, że chce walki z czołowym zawodnikiem kategorii półśredniej Shavkatem Rakhmonovem.

Ian Garry po UFC 303

Irlandczyk w miniony weekend na gali UFC 303 w Las Vegas pokonał decyzją sędziów Michaela Venoma Page’a, notując kolejną wiktorię w oktagonie UFC.

Garry idzie jak burza w dywizji półśredniej i z każdym kolejnym występem zbliża się do potencjalnej walki o pas mistrzowski.

Ian Garry po UFC 303 chce walki z Shavkatem Rakhmonovem. Kazach przypomniał mu jak wyglądały ich treningi!

Właśnie tę walkę o tytuł może dać mu potencjalny eliminator do walki o pas z Shavkatem Rakhmonovem. Po gali UFC 303, Garry wspominał wspólne treningi z Kazachem i stwierdził, że chciałby się z nim zmierzyć w oktagonie.

W odpowiedzi Rakhmonov przypomniał mu o efektach wspólnych treningów. Na portalu X Kazach zamieścił takiego oto tweeta:

“Wygląda na to, że Ian zapomniał co wydarzyło się podczas tych sesji treningowych. Nie mam nic przeciwko, by przypomnieć mu o tym w przyszłości.”

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę Garry vs Rakhmonov w oktagonie UFC? Według Was który zawodnik wygrałby to starcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis