MMA PLCiekawostkiI Ty możesz wspomóc legendarnego Marka Piotrowskiego w rehabilitacji

I Ty możesz wspomóc legendarnego Marka Piotrowskiego w rehabilitacji

Marek Piotrowski to żywa legenda polskiego kickboxingu i wielokrotnym mistrz świata w tej dziedzinie sztuk walki. Od lat jednak zmaga się z inną walką – chorobą, która nie pozwala mu w prowadzeniu normalnego życia.

możesz wspomóc legendarnego Marka Piotrowskiego

Mimo przeciwności losu, Marek Piotrowski robi wszystko, by zachować chociaż część normalności, a jednym z jego marzeń jest wybudowanie własnej salki treningowej, na które mógłby się rehabilitować.

W sieci pojawiła się zbiórka na ten cel. Zatem i Ty możesz pomóc legendarnemu Markowi Piotrowskiemu!

” Nowa akcja pomocy dla Punishera i kilka słów wyjaśnienia od Marka. Damy radę wspólnie spełnić jego marzenie? 👊⤵️

“W pierwszych słowach chcę podziękować za pomoc jaką otrzymałem i jaką świadczycie do dzisiejszego dnia. Bez waszego udziału moja walka o odzyskanie zdrowia nie byłaby możliwa. Dziękuję za wszelkie dobro jakie mnie spotyka. Czy jest to cenna pomoc finansowa, dobre słowo, gest na ulicy, pokrzepiający e-mail, ciepły sms, pozytywna myśl, czy modlitwa.

Pisząc ten przekaz moją intencją jest złożenie hołdu waszej szczodrości i zaznajomienie Was planami jakie rodzą się w mojej głowie, a mające szansę, w mojej wizji, dać najpełniejszy powrót do zdrowia. Jedyny progres w kierunku zdrowotnym, jaki jest zauważalny, nie tylko przeze mnie, daje konsekwentna i fachowa rehabilitacja. Niestety turnusy, na które często się udaję, mogą okazać się niewystarczające. Najlepszą drogą, w celu realnej poprawy, wydaje się być stały kontakt z wyposażoną profesjonalnie salą i nadzorującym terapeutą. Myśląc o potrzebach i możliwościach zacząłem się zastanawiać, wraz z osobami towarzyszącymi mi w mojej krucjacie po zdrowie, o zbudowaniu własnego obiektu, w minimalnym wymiarze, który mógłby zaspokoić potrzeby przed jakimi stoję. Coraz częściej zerkam za okno myśląc o postawieniu małej salki na terenie mojego miejsca zamieszkania. Mały, dobrze wyposażony budynek byłby możliwy do usytuowania na terenie mojego domostwa. Kontener, adopcja którejś z istniejących komórek, czy inna forma wymaganej konstrukcji wydaje się być możliwa. Piszę to po zasięgnięciu porady u osób, dla których budownictwo jest chlebem powszednim. Są poczynione wstępne kalkulacje dotycząc tego wyzwania. Jest to początek nowej drogi na jaką coraz mocniej chcę wstąpić.

Serdecznie Was pozdrawiam, wierząc w waszą dalszą obecność podczas tej walki.

Dziękuję

Marek Piotrowski”

*Zrzutka jest założona przez samego Marka na jego dane osobowe.”

👊 Nowa akcja pomocy dla Punishera i kilka słów wyjaśnienia od Marka. Damy radę wspólnie spełnić jego marzenie? 👊⤵️"W…

Posted by Marek the Punisher Piotrowski on Thursday, June 9, 2022

Jest uśmiech? Jest MOC! 💪Wbijajcie jutro na stronę Marka – wyjaśnimy o co chodzi z nową akcją SALKI REHABILITACYJNEJ i jak każdy z nas może pomóc Punisherowi aby ten uśmiech pojawiał się jak najczęściej 👊

Posted by Marek the Punisher Piotrowski on Wednesday, June 15, 2022

Zobacz także:

Aljamain Sterling będzie bronił pasa na UFC 279! Znamy rywala

Mistrz wagi koguciej UFC Aljamain Sterling będzie bronił pasa mistrzowskiego na gali UFC 279. Właśnie poznaliśmy jego rywala!

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis