MMA PLFAME MMAI konferencja przed FAME MMA 11 na żywo od 18:00 [WIDEO]

I konferencja przed FAME MMA 11 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11.

Podczas gali w organizacji zadebiutuje popularny raper Smolasty. Do klatki powróci też znany YouTuber Sylwester Wardęga, którzy zmierzy się z “Ojqojtkiem” z wip bros. Swoją kolejną walkę stoczy influencerka i trenerka personalna Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska. Podejmie ona Patrycję Wieję, zwyciężczynie programu TVN “Projekt Lady”.

Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Filip “Filipek” Marcinek, Maksym Ziółkowski czy Mikołaj “Mixer” Magdziarz.

Konferencja prasowa rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowana w mediach społecznościowych organizacji FAME MMA, w tym również na YouTube (transmisja dostępna poniżej).

I konferencja przed FAME MMA 11:

Podczas konferencji poznamy pełną kartę walk. W rozpisce ma znaleźć się łącznie aż 10 debiutantów. Sama gala odbędzie się zaś 2 października.

Uczestnicy gali FAME MMA 11:

Norbert “Smolasty” Smoliński vs. TBA
Sylwester Wardęga vs. Wojtek “Ojwojtek” Przeździecki
Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Maksym Ziółkowski
Filip “Filipek” Marcinek
Piotr “Popo” Węgrzyn
Mikołaj “Mixer” Magdziarz

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.