MMA PLFAME MMAI konferencja prasowa przed FAME MMA 7 – sprawdź szczegóły

I konferencja prasowa przed FAME MMA 7 – sprawdź szczegóły

Wiemy już dokładnie kiedy odbędzie się I konferencja prasowa przed galą FAME MMA 7. Datę i godzinę konferencji potwierdziła w mediach społecznościowych poznańska organizacja.

I konferencja prasowa przed FAME MMA 7 – sprawdź szczegóły

Pierwsze spotkanie fanów z zawodnikami biorącymi udział w gali FAME MMA 7 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 2 sierpnia o godzinie 18:00. Fani mogą zadawać uczestnikom własne pytania. Najciekawsze z nich zada konferansjer Pan Pawłowski:

KONFERENCJA FAME MMA 7 JUŻ W NIEDZIELĘ 02.08 O GODZ. 18:00!!! 🔥 I teraz klasyka: będą dymy i będą pytania 😏 Wy też możecie zadać pytanie – napiszcie je w komentarzu, zaznaczając do kogo jest skierowane. Najciekawsze odczyta na lajvie Arkadiusz Pan Pawłowski😎PAMIĘTAJCIE, że możecie kupić bilet na niedzielną konferencję i zobaczyć całą akcję z bliska 🔥🍿➡️https://ticketos.pl/event/3421

I KONFERENCJA FAME MMA 7 JUŻ W NIEDZIELĘ 02.08 O GODZ. 18:00!!! 🔥 I teraz klasyka: będą dymy i będą pytania 😏 Wy też…

Opublikowany przez FAME MMA Wtorek, 28 lipca 2020

Co już wiemy o FAME MMA 7?

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, ale nadal nie znamy wszystkich bohaterów nadchodzącej imprezy.

W walce wieczoru FAME MMA 7 ma wystąpić Popek Monster. Jego rywal na razie nie jest znany, ale dużo mówi tez fakt, że na ten gali ma wystąpić także Marcin Najman. Czy to właśnie “El Testosteron” będzie ostatecznie jego przeciwnikiem?

Sześć pojedynków gali FAME MMA 7 znamy już teraz. Walki te zostały potwierdzone przez organizatorów i możemy zaprezentować aktualną rozpiskę tego wydarzenia:

FAME MMA 7 – karta walk:

Popek Monster vs. TBA
Marcin Najman vs. TBA
Don Kasjo vs. Lupa – walka w formule K-1
Tańcula vs. Tyburski
Wiewiór vs. Hassi 2
Krycha vs. Szewcu
Polak vs. Ferrari 2

Zobacz także:

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.

Kontrowersja na UFC. Co w tej akcji zrobił sędzia Herb Dean?

Kontrowersja na ostatniej gali UFC. W sobotę odbyła się gala UFC on ESPN 14 na słynnej Wyspie Walki w Abu Dhabi. Jeden z pojedynków, a właściwie jego przerwanie jest przedmiotem debaty w środowisku.