MMA PLDenis ZałęckiHunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie!

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie!

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Załęcki

Przypomnijmy, że ”Bad Boy” wypowiadał się już w sprawie walki z ”Hunterem”. Załęcki jest chętny, ale zapewnia, że nie ma tutaj konfliktu i będzie to typowo sportowy pojedynek.

Denis Załęcki już czwartego czerwca stoczy swój drugi pojedynek w organizacji High League. ”Bad Boy” podczas trzeciej edycji zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Tu jest mocna spina – o czym też będziemy mieli szansę przekonać się w środę podczas pierwszej konferencji.

Do konfrontacji słownej doszło na naszym portalu. Trzeba przyznać, że padały mocne słowa.

Sami zobaczcie:

Hunter: Czas zweryfikuje czy będziemy walczyć!

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Hunter” jest otwarty.

Tak jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie. Śledziłem jego wypowiedzi, ktoś mi podsyłał – były tam dwa zapytania co do naszej walki. Odpowiadał normalnie z szacunkiem, także nie ma między nami złej krwi. Odpowiedziałem na jego wypowiedź, że jakby chciał i będzie okazja, to ja też jestem otwarty, żeby to wiedział. Czas zweryfikuje czy będziemy walczyć, gdzie i tak dalej (…) Nie ograniczam się do formuł: boks, K-1, MMA. Trenowałem wszystkie płaszczyzny, teraz pod GROMDĘ trenuje 2-lata boks, zrobiłem sobie przerwę od K-1 i parteru. W rzeczywistości chciałbym się bić w MMA, zobaczymy jaka będzie propozycja.         

Cała rozmowa poniżej:

Więcławski na swoim koncie ma już siedem pojedynków w organizacji GROMDA. ”Hunter” wystąpił podczas ostatniej 8-edycji, gdzie był zawodnikiem rezerwowym turnieju. Więcławski odprawił Daniel Utkowskiego i zmierzył się z doświadczonym Łukaszem Parobcem. ”GOAT” miał początkowo spore problemy, bowiem leżał na deskach. Parobiec przetrwał ciężkie chwile i w piątej rundzie zastopował ”Huntera”.

Zobacz także:

Romanowski zapowiada spotkanie z Oleksiejczukiem: Małą ciotę to chyba na Mazurach wystrzelę! Widzieliście?

Dziś na instagramie pojawił się mocny wpis Tomasza Romanowskiego (15-8). Wszystko na to wskazuje, że ”Tommy” zapowiada spotkanie z.. Cezarym Oleksiejczukiem (16-5). Obaj w ostatnim czasie nie szczędzili sobie mocnych słów.

Pająk ostro o FAME MMA: Jak podpisywałem kontrakt, to nie wiedziałem, że będę się prosił o walkę! [WIDEO] Co wy na to?

Piotr Pająk w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swojej sytuacji w organizacji FAME MMA. Youtuber ”Podróże Wojownika” zdradził, że w kontrakcie został mu już tylko jeden pojedynek. Póki co Pająk ma nadzieje, że dostanie trzecią walkę, ale jak przekonuje łatwo nie jest…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis