MMA PLUFCHolly Holm ma kolejną walkę w UFC! Jednak nie będzie to rewanż z Mieshą Tate

Holly Holm ma kolejną walkę w UFC! Jednak nie będzie to rewanż z Mieshą Tate

Była mistrzyni wago koguciej UFC Holly Holm ma już zakontraktowaną kolejną walkę w UFC! Amerykankę zestawiano w głośnym rewanżu z Mieshą Tate, która niedawno powróciła do startów po przerwie macierzyńskiej. Jednak jej rywalką nie będzie “Cupcake”.

Informację o kolejnej walce Holm podał portal MMAjunkie.com.

Holly Holm ma kolejną walkę w UFC! Jednak nie będzie to rewanż z Mieshą Tate

Holm swoją kolejną walkę stoczy w kategorii piórkowej, a jej przeciwniczką będzie Norma Dumont.

Starcie to odbędzie się już 16 października na gali z cyklu UFC on ESPN. Miejsce organizacji tego wydarzenia na razie nie zostało podane do publicznej wiadomości.

Holly Holm miała walczyć w maju tego roku z Julianną Peną, ale musiała wycofać się ze starcia z powodu kłopotów z nerkami. Jej rywalka – Norma Dumont będzie chciała dopisać do swojego rekordu kolejne mocne nazwisko w postaci Holm. Wcześniej wygrywała bowiem z Felicią Spencer i Ashlee Evans-Smith.

Aktualna rozpiska gali UFC zaplanowanej na 16 października:

Ludovit Klein vs. Nate Landwehr
Luana Carolina vs. Maryna Moroz
Andrei Arlovski vs. Carlos Felipe
Norma Dumont vs. Holly Holm

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.