Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKhamzat ChimaevHitowe starcie Chimaev-Costa planowane na galę UFC 294!

Hitowe starcie Chimaev-Costa planowane na galę UFC 294!

To będzie gratka dla kibiców mieszanych sztuk walki! Chael Sonnen w rozmowie z Arielem Helwanim zdradził, że największa organizacja na świecie pracuje nad zestawieniem Paulo Costy (14-2) z niepokonanym Khamzatem Chimaevem (12-0). Ewentualne zwycięstwo ”Borza” mogłoby zapewnić mu szansę mistrzowską w kategorii średniej.

Chimaev

“The Eraser” po długich spekulacjach dogadał się z amerykańskim gigantem. 31-latek w ostatnim starciu przerwał gorszą serię. Warto jednak zaznaczyć, że były to przegrane z takimi zawodnikami jak Israel Adesanya oraz Marvin Vettori. Ostatni pojedynek Costa odnotował w sierpniu poprzedniego roku, gdy na gali UFC 278 jednogłośną decyzją sędziów pokonał powracającego Luke Rockholda.

Hitowe starcie w październiku?

Tego nie możemy wykluczyć! Paulo Costa (14-2) kontra Khamzat Chimaev (12-0) jest planowane na galę UFC 294, która dwudziestego pierwszego października odbędzie się w Abu Dhabi.

Paulo Costa w mediach społecznościowych zareagował na informacje o jego potencjalnym starciu z ”Borzem”.

Spokojnie, nadal pracujemy nad ostatnimi szczegółami na walkę z Chen Chen – szczurzą twarzą.

”Borz” ma za sobą sześć pojedynków w największej organizacji na świecie – tylko jeden zakończył się decyzją sędziów. Chimaev w poprzednim roku odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Khamzat po 3-rundowej wojnie pokonał na punkty Gilberta Burnsa. Ostatni raz Khamzat w klatce zameldował się, podczas UFC 279, gdzie bez problemów w pierwszej odsłonie poddał Kevina Hollanda.

Zobacz także:

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287? Co zarejestrowały kamery? [WIDEO]

Na minionej gali UFC 287 w Miami gośćmi honorowymi największej organizacji MMA na świecie byli m.in. były prezydent USA Donald Trump, były pięściarz Mike Tyson czy muzyk Kid Rock. Kamery filmujące wydarzenie zarejestrowały moment, w którym prezydent najprawdopodobniej przegrał zakład z muzykiem.

Będzie walka Adesanya vs Du Plessis? Mocne słowa zawodników

Po ponownym zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi średniej UFC, Israel Adesanya może zacząć szukać kolejnej “ofiary”. Takim może być Dricus Du Plessis, który w oktagonie UFC radzi sobie bardzo dobrze, jest w czołówce swojej kategorii wagowej i wygrał pięć walk, pozostając w UFC niepokonanym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis