MMA PLMarcin NajmanHit na tik toku? Marcin Najman śpiewa Jackowi Murańskiemu! [WIDEO]

Hit na tik toku? Marcin Najman śpiewa Jackowi Murańskiemu! [WIDEO]

Ta potencjalna walka budzi ogromne zainteresowanie. Niewykluczone, że w końcu Marcin Najman i Jacek Murański spotkają się w klatce. Nie tak dawno ”Muran” w rozmowie z naszym portalem wyznał, że wszystko jest w rękach ”El Testosterona”.

Najman

Redaktorze, ale ja jestem podpisany, ja jestem w przygotowaniach i ja spełniłem wszystkie warunki. Dążymy do tego pojedynku. Czytałem materiał z wywiadu z Marcinem Najmanem odnośnie tej perspektywy ku mojemu zaskoczeniu mówił tam o czterech federacjach, które byłyby zainteresowane taką walką. Zaskoczył mnie, bo ja o tej czwartej jeszcze nie wiem. Miał na myśli na pewno FEN, ofertę którą dostał z Elite Fighters i miał na myśli MMA VIP, które w ogóle odpada. Kto wie jakby miała być ta czwarta organizacja. Bo FAME MMA nie rozmawia ze mną ani Najmanem, ja nie wiem o jakiej czwartej organizacji mówi Najman, ale ja wiem, że konkretna oferta została mu złożona przez Elite Fighters. Czeka tylko na podpis, ja go już złożyłem. Robimy to.

Najman śpiewa Murańskiemu!

Te nagranie może poprawić humor! Jacek Murański postanowił w swoich mediach społecznościowych udostępnić filmik, który krąży na tik toku.

Tak tak Marcinku… No ale coś tam jednak zostało 😉

Tak tak Marcinku… No ale coś tam jednak zostało 😉

Posted by Jacek Muranski on Thursday, October 21, 2021

Jacek Murański swój debiut odnotuje w organizacji Elite Fighters. Lada dzień poznamy jego przeciwnika. ”Muran” został wysłuchany i w klatce zawalczy na zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch!

Zobacz także:

KSW przygotowało mocne zastępstwo za Bombardiera. Monstrum z Rumunii rywalem Pudziana na KSW 64?

Wydarzenia sprzed gali KSW 59 sprawiły, że Federacja KSW tym razem zdecydowała się na przygotowanie mocnego zastępstwa dla “Bombardiera”, czyli Sergine Ousmane Dia (2-0).

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis