MMA PLHighleagueHigh League wydało oświadczenie w sprawie walki Denis Załęcki vs Don Diego. Odbędzie się ona w specjalnej oprawie!

High League wydało oświadczenie w sprawie walki Denis Załęcki vs Don Diego. Odbędzie się ona w specjalnej oprawie!

High League wydało oświadczenie w sprawie nieodbytej walki Denis Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, która ze względów bezpieczeństwa nie doszła do skutku na wczorajszej gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

High League wydało oświadczenie

Przypominamy, że starcie to zostało przełożone po zadymie, jaka wybuchła na trybunach tuż przed wejściem do klatki “Bad Boya” i “Don Diego”.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy na łamach MMA.PL w ciągu dnia. Polecamy -> TUTAJ

High League wydało oświadczenie w sprawie walki Denis Załęcki vs Don Diego

Teraz mamy więcej szczegółów dotyczących tego, w jaki sposób organizacja High League planuje wywiązać się z obietnicy zestawienia Załęcki vs Kubiszyn.

Sprawdźcie sami:

“Jest nam niezmiernie przykro ze względu na to, co działo się podczas HIGH League 3.

Kilka miesięcy pracy zostało zakłócone przez osoby, które nigdy nie powinny zaleźć się na jakimkolwiek naszym wydarzeniu. Podczas wydarzenia odbyto się osiem świetnych walk.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami. Wrócimy ze zdwojoną mocą i dołożymy wszystkich starań, aby nigdy więcej Was nie zawieść.

Jako organizatorzy dopięliśmy wszelkich starań, aby podczas wydarzenia było bezpiecznie. Z tego względu musieliśmy zakończyć galę wcześniej. Najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Chcemy jak najszybciej dać kibicom to, na co czekali. W związku z tym walka Denisa “Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem dojdzie do skutku w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a towarzyszyć jej będzie specjalna oprawa.

Żaden widz, żadna osoba, która wykupiła bilet na gale lub dostęp PPV, nie zostanie pokrzywdzona. Przygotujemy wyjątkowe wydarzenie, które wynagrodzi wszystkie niedogodności związane z HIGH Leaque 3.

O wszystkim informować będziemy w naszych mediach społecznościowych.

PRZEPRASZAMY Was wszystkich i dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie.”

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis