MMA PLHighleagueHigh League: Wojciech ”Rekordzista” Sobierajski chce zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY!

High League: Wojciech ”Rekordzista” Sobierajski chce zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY!

Podczas ostatniego programu ”High League 6 Rundki Extra” dowiedzieliśmy się, że Wojciech Sobierajski ma już na oku potencjalnego przeciwnika. ”Rekordzista” chce stoczyć drugi pojedynek w freakowej organizacji, a jego przeciwnikiem byłby zawodnik GROMDY!

Sobierajski

Wojciech swój debiut w High League odnotował w grudniu poprzedniego roku na piątej edycji w Łodzi. Sobierajski większościową decyzją sędziów pokonał Kamila Hassana.

Sobierajski swoją popularność zdobył również za sprawą startu w programie ”Ninja Warrior”, który cieszy się sporym zainteresowaniem w telewizji Polsat.

To będzie najbliższy przeciwnik Sobierajskiego?

Tego nie możemy wykluczyć. Jak się dowiedzieliśmy Wojciech Sobierajski chciałby zmierzyć się z… Tomaszem Gromadzkim. Co ciekawe już w przeszłości dochodziło do ich starcia w boksie amatorskim.

Mateusz Kaniowski: Wojciech Sobierajski czyli nasz zawodnik chce walczyć z ”Zadymą” i ściągnąć kolejnego GROMDZIARZA do High League, bo już kiedyś walczyli. Widziałem to, że Wojtek dwukrotnie wygrał. Co wy sądzicie o takim gościu, który bije wszelkie rekordy, ale nie jest w waszej wadze w tym momencie.

Mateusz Kubiszyn: Ja myślę, że walka z ”Zadymą”, to byłaby dla niego idealna walka. Zwłaszcza, że Tomuś to gość, który po pierwsze lubi pogadać, a po drugie ma walki w GROMDZIE i jedzie do końca, więc ”Rekordzista” i on, to są goście mocno charakterni. I fajnie by mogło zaiskrzyć.  

”Zadyma” ostatni pojedynek w GROMDZIE odnotował na 6 edycji, gdzie przegrał po kapitalnej wojnie z Vasylem Halychem. Tomasz po tym starciu toczył kolejne pojedynki w boksie zawodowym.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis