MMA PLHighleagueHigh League – tak prezentuje się pełna karta walk organizacji, która robi wielki szum w kraju!

High League – tak prezentuje się pełna karta walk organizacji, która robi wielki szum w kraju!

Foto: High League

Na miesiąc przed galą High League znamy już pełną kartę walk! Dołączyły do niej trzy starcia. Malik Montana, szef ligi, przygotował wielkie niespodzianki.

28 sierpnia w Ergo Arenie kibice obejrzą osiem pojedynków, z czego dwa będą absolutną nowością w świecie sportów walki!

High League – tak prezentuje się pełna karta walk organizacji, która robi wielki szum w kraju!

Konfrontacją otwierającą galę będzie starcie Jakuba Nowaczkiewicza (0-0) z Przemysławem “Kolarem” Kolarczykiem (0-0). Już podczas środowej konferencji
prasowej panowie pokazali, że zrobią wszystko, aby stać się nowymi gwiazdami walk influencerów. Doświadczenie będzie po stronie Nowaczkiewicza, który ma za sobą pojedynki w ALMMA. Szło mu tam świetnie – nokautował swoich rywali. Można być jednak pewnym, że “Kolar”, ze swoim charakterem i determinacją, zrobi wszystko, żeby go pokonać!

Historię napiszą niskorośli – “Big Jack” i “Carlito”, czyli Maciej Jarema (0-0) i Jakub Olewiński (0-0). Będzie to pierwsza taka walka w polskich mieszanych sztuk walki!

Dla Malika Montany dwaj zawodnicy w klatce to jednak za mało! Do rozpiski High League dołączono pojedynek trzech, każdy na każdego! Zmierzą się Łukasz “Lukas TV” Wdowiak
(0-0), Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) i Łukasz “Yoczook” Walaszek (0-0). “Lukas TV” to jeden z najpopularniejszych pranskterów. “Bunio” i “Yoczook” słyną z mediów społecznościowych takich jak TikTok, YouTube i Instagram.
Jednocześnie informujemy, że na jedną z przyszłych gal High League przesunięto pojedynek z udziałem Piotra “czuuXa” Czupryna (0-0).

Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0).

Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest już dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).

Pełna karta walk gali High League:

HIGH LEAGUE PPV

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz
“Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

[INFORMACJA PRASOWA ORGANIZATORA]

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.