MMA PLHighleagueHigh League: Tą walką żyje cała Polska! Chaplin i “Natsu” skonfrontują się w “Rundkach”!

High League: Tą walką żyje cała Polska! Chaplin i “Natsu” skonfrontują się w “Rundkach”!

Nadszedł czas na najmocniejsze uderzenia w „Rundkach” High League! W środę, 18  sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się program z udziałem gwiazd walki wieczoru wysokiej  ligi. Naprzeciw siebie usiądą najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0), i  Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). 

“Rundki” to nowy cykl wykreowany przez organizację. Prowadzącym jest konferansjer gali,  Arkadiusz Pan Pawłowski. Show transmitowane jest za darmo na kanale High League na  YouTube. 

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje Pan Pawłowski,  w drugim po trzy kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej  rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami. 

Będą dymy?

Gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie  ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.  Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to  wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne  wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!  

Udział w programie zaczął „Lexy” i „Natsu” nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić.  Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Nasze gwiazdy  wszystko rozstrzygną pięściami w klatce wysokiej ligi. Tą walką żyje cała Polska!  

„Lexy” czy „Natsu” – to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High  League!  

Przypomnijmy, że drugiej w walce wieczoru gali High League zmierzą się youtuberka i  influencerka Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) oraz pięściarska mistrzyni świata, Ewa  Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy,  piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do  transmisji kosztuje od 24,99 zł. 

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).  

Pełna karta walk gali High League:

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0) Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz “Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki Mańkowski vs. Parke na FAME MMA 11! Widzieliście?

Jest pierwszy komentarz Mateusza Gamrota (19-1)! Mowa o ogłoszonym drugim starciu Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Do walki dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Przypomnijmy, że ”Gamer” z ”Storminem” walczył trzy razy.

Tańcula i Szeliga chwalą Murańskiego: Jednak nie jest taką pi**ą, jak wszyscy myśleli! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula i Piotr Szeliga skomentowali ostatnie zwycięstwa Mateusza Murańskiego. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Obaj pochwalili Mateusza – co, dla niektórych może być dużym zaskoczeniem. Dlaczego? Mowa o konflikcie na FAME MMA 10, który był naprawdę duży.