MMA PLHighleagueHigh League: Spektakl z udziałem gwiazd organizacji! II konferencja 23 sierpnia w Teatrze Muzycznym Roma!

High League: Spektakl z udziałem gwiazd organizacji! II konferencja 23 sierpnia w Teatrze Muzycznym Roma!

Niezwykli zawodnicy High League zasługują na wyjątkowe miejsce rozmów. Nasi gladiatorzy, zanim zaprezentują się we współczesnym koloseum, wyjdą na deski teatru, żeby wziąć udział w spektakularnym widowisku.

Z dumą możemy Państwa zaprosić na spektakl, jakiego jeszcze nie było. W poniedziałek, 23 sierpnia o godz. 20:00, odbędzie się II konferencja prasowa przed pierwszą galą High League. To gwarantuje wielkie, dotychczas niespotykane show. To przedsmak wielkich emocji, które czekają nas 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie

Miejscem niesamowitego spotkania będzie Teatr Muzyczny Roma, który mieści się w samym sercu Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 49. Dotychczas współpracowały z nim takie osobistości jak Roman Polański. High League to liga MMA, która zamierza iść wzorem najlepszych, aby samemu stać się numerem jeden

Nasza I konferencja prasowa pokazała, że w High League liczy się coś więcej niż umiejętności sportowe. Nasi wojownicy, gwiazdy wielkiego formatu, będą musieli udźwignąć presję występu na deskach teatralnych! To dla nich absolutna nowość, jednak znając ich umiejętności miękkie można być pewnym, że tam również osiągną sukces.

Doprowadzimy tym samym do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów – sztuki, sportu i rozrywki.

Podczas konferencji nie może zabraknąć fanów wysokiej ligi. Bilety są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Poza tym wydarzenie będzie transmitowane za darmo w serwisie YouTube – na oficjalnym kanale High League.

W walce wieczoru gali High League zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych konfrontacjach zaprezentują się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z Internetu i telewizji.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Radzimy nie czekać z zakupem wejściówek do ostatniej chwili!

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Karta walk gali High League:

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz “Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo! ”Król” ostro komentuje! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński wyjawił, że Norman Parke odrzucił propozycję rewanżowego pojedynku na zasadach boksu. Takie starcie miało zorganizować FAME MMA podczas zbliżającej się jedenastej edycji.

Szef KSW zapewnia: Wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę z UFC! Co wy na to?

Martin Lewandowski zapewnia, że każdy mistrz KSW był kuszony propozycją od największej organizacji na świecie. Lewandowski zapewnia, że nie każdy chce iść do UFC, bo w KSW jest dobra płaca i traktowanie.