MMA PLHighleagueHIGH League Rundki: Lil Masti vs. Brodnicka na żywo od 20:00 [WIDEO]

HIGH League Rundki: Lil Masti vs. Brodnicka na żywo od 20:00 [WIDEO]

Foto: High League

Przed wami ostatnie „Rundki” High League! Już dziś o godz. 20:00 odbędzie się program z udziałem gwiazd drugiej walki wieczoru wysokiej ligi. Naprzeciw siebie usiądą zawodniczki, które zszokują świat sportu i rozrywki – influencerka i youtuberka Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) i była pięściarska mistrzyni świata Ewa Brodnicka (0-0).

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje Pan Pawłowski, w drugim po trzy kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami.

Ogólnie rzecz biorąc sportowe doświadczenie przemawia za Brodnicką. Walka odbędzie się jednak w formule MMA, w której swoich sił próbowała już Lil Masti. Bogusz pozostaje niepokonana i jak dotąd w dominującym stylu odnosiła zwycięstwa. Ostatnio na gali FEN 34 ekspresowo pokonała Adriannę Śledź.

Brodnicka z kolei w zawodowym boksie może pochwalić się bilansem 20 zwycięstw i zaledwie jednej porażki. Przez kilka lat “Kleo” była posiadaczką pasa WBO. O jej debiucie w formule MMA mówiło się już od jakiegoś czasu i w końcu zobaczymy ją właśnie w starciu z Lil Masti.

Transmisja “Rundek” na oficjalnym kanale High League w serwisie YouTube. Początek o godz. 20:00.

HIGH League Rundki: Lil Masti vs. Brodnicka:

Rozpiska HIGH LEAGUE:

High League PPV

Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs. Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs. Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs. Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs. Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs. Kamil Kossakowski (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs. Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs. Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Kto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej? Norman Parke jest przekonany, że Kasjusz Życinski bije mocniej niż Borys Mańkowski. Do rewanżu z byłym mistrzem KSW dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Będzie to walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia w Gliwicach.