MMA PLHighleagueHIGH LEAGUE PPV – jak oglądać w Internecie?

HIGH LEAGUE PPV – jak oglądać w Internecie?

Foto: High League

Już w najbliższą sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się pierwsza gala High League. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

W walce wieczoru spotkają się dwie bardzo popularne influencerki – Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka zawalczy zaś z youtuberką Anielą “Lil Masti” Bogusz, którą mogliśmy już oglądać na galach FAME MMA oraz FEN.

Ponadto podczas gali wystąpi m.in. Adrian “Medusa” Salamon, który podejmie Macieja Rataja. Zawalczy także popularny Piotr “Bonus BGC” Witczak, którego przeciwnikiem będzie streamer Jakub “Japczan” Piotrowicz.

Freakowa organizacja przygotowała też inne ciekawe pojedynki. W klatce zmierza się bowiem niskorośli – Maciej “Big Jack” Jarema i Jakub “Carlito” Olewicki. Zobaczymy również walkę z udziałem… 3 zawodników. Jednocześnie walczyć będą bowiem Łukasz „Lukas TV” Wdowiak, Sebastian “Bunio” oraz Łukasz “Yoczook” Walaszek.

HIGH LEAGUE – jak oglądać w Internecie?

High League PPV

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC

W tym wariancie otrzymujemy dostęp do transmisji w jakości 720 p. Galę możemy obejrzeć jeszcze przez 24 godziny po jej zakończenie.

Wariant PREMIUM

Wariant PREMIUM oferuje transmisję w jakości 1080p. Dostęp do zapisu wideo jest przedłużony do 7 dni. Dodatkowo w tym wariancie można także obejrzeć transmisję z tzw. Hejt roomu.

Wśród dostępnych form płatności znajdziemy możliwość płacenia przelewem internetowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, przez Google Pay, Apple Pay oraz Paysafecard.

Aby bezproblemowo odtworzyć transmisję należy spełniać następujące wymagania techniczne.

Rozpiska HIGH LEAGUE:

Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs. Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs. Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs. Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs. Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs. Kamil Kossakowski (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs. Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs. Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii