MMA PLHighleagueHigh League PPV – gdzie obejrzeć galę?

High League PPV – gdzie obejrzeć galę?

Foto: High League

Już w najbliższą sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się pierwsza gala High League. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

W walce wieczoru spotkają się dwie bardzo popularne influencerki – Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka zawalczy zaś z youtuberką Anielą “Lil Masti” Bogusz, którą mogliśmy już oglądać na galach FAME MMA oraz FEN.

Ponadto podczas gali wystąpi m.in. Adrian “Medusa” Salamon, który podejmie Macieja Rataja. Zawalczy także popularny Piotr “Bonus BGC” Witczak, którego przeciwnikiem będzie streamer Jakub “Japczan” Piotrowicz.

Freakowa organizacja przygotowała też inne ciekawe pojedynki. W klatce zmierza się bowiem niskorośli – Maciej “Big Jack” Jarema i Jakub “Carlito” Olewicki. Zobaczymy również walkę z udziałem… 3 zawodników. Jednocześnie walczyć będą bowiem Łukasz „Lukas TV” Wdowiak, Sebastian “Bunio” oraz Łukasz “Yoczook” Walaszek.

High League PPV – gdzie obejrzeć galę?

High League PPV

Gala High League dostępna będzie na  highlive.tv.  Dostęp do transmisji można wykupić w dwóch wariantach.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p. Materiał wideo można odtwarzać jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu gali. Cena tego wariantu wynosi od 24,99 zł do 27,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności).

W wariancie PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p. Dostęp do wideo zostanie zaś przedłużony do aż 7 dni. Cena waha się zaś od 29,99 zł do 33,99 zł ( w zależności od wybranej formy płatności).

Płacić można przelewem internetowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, przez Google Pay, Apple Pay oraz paysafecard.

Rozpiska HIGH LEAGUE:

Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs. Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs. Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs. Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs. Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs. Kamil Kossakowski (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs. Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs. Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

Bonus BGC komentuje nokaut Ferrariego na jego trenerze: Oni mieli spinę już wcześniej! [WIDEO]

Awantura, która odbyła się na oficjalnym ważeniu przed galą High League – przyniosła za sobą lawinę komentarzy. W rolach głównych scysji pojawili się Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz trener Bonusa BGC – Eryk Bręczewski. „Oni mieli spinę już wcześniej” – wypowiedział się o konflikcie sam Bonus. 

Tede zmierzy się z Peją na FAME MMA? Raper zdradził oczekiwania finansowe

Chyba każdy z nas chciałby zobaczyć walkę tych dwóch legend polskiego rapu. Nie tak dawno Wojtek Gola i Boxdel, czyli włodarze Fame MMA ogłosili chęć zorganizowania takiego pojedynku. Podczas jednego z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym mieli przedstawić ofertę walki obu raperom.