Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueHigh League odsłania kolejne karty! Nowaczkiewicz zmierzy się z… Bratanem!

High League odsłania kolejne karty! Nowaczkiewicz zmierzy się z… Bratanem!

Wczoraj organizacja High League postanowiła odsłonić kolejne karty! Tym razem ogłoszono superfight, który zobaczymy siedemnastego czerwca na siódmej edycji w Krakowie. Josef Bratan skrzyżuje rękawice z Jakubem Nowaczkiewiczem – walka została zakontraktowana w formule MMA.

Bratan

W main evencie zobaczymy starcie raperów. Jaku Flas wraca do rywalizacji i w formule K-1 zmierzy się z Alberto Simao. ”Kubańczyk” tym samym wraca do dłuższej przerwie. Jaku znany jest w freak fightach przede wszystkim jako były mistrz organizacji FAME MMA – stoczył tam trzy pojedynki.

Na tej samej gali rozpocznie się grand prix. Już w tym momencie znamy czterech uczestników – Marcin ”El Testosteron” Najman, Jakub ”Japczan” Piotrowicz, Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak oraz Mariusz ”Super Mario” Sobczak.

Znamy kolejny superfight!

Siedemnastego czerwca w Krakowie odbędzie się gala High League 7, a w tym momencie poznaliśmy nowe zestawienie.

NOWACZKIEWICZ vs JOSEF BRATAN  Kuba wróci do klatki w swoim mieście, Krakowie  Po trzech wygranych czeka go znacznie większe wyzwanie. Rywalem będzie Josef Bratan  To pojedynek, którego historia napisała się sama. Na HIGH League 4 Josef znokautował przyjaciela Kuby, Maciasa, a starcie poprzedził duży konflikt… teraz czas na zemstę  MMA, 3×3 minuty  HIGH League 7: Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków

Zobacz także:

Świetna wiadomość dla fanów KSW! Serial dokumentalny o Michale Materli już niedługo na Viaplay! Widzieliście?

Michał Materla jest legendą mieszanych sztuk walki. Z 21 zwycięstwami w KSW jest rekordzistą tej organizacji i prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Starcia z udziałem ‘Wojownika ze Szczecina’ to gwarancja wielkiego widowiska i dużych emocji. Pomimo ogromnych sukcesów, Michał Materla wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wciąż walczy do końca i pokazuje niesamowity charakter, czym zapracował sobie na przydomek „

Zapowiada się konkretnie! Paweł Hadaś zawalczy na gali Silesian MMA 10?

Paweł Hadaś (7-2) swój następny pojedynek stoczy w organizacji Silesian MMA? Tego nie możemy wykluczyć. Tym bardziej po poście zawodnika w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis