MMA PLDenis ZałęckiHigh League 6: Załęcki stanie przed dużym wyzwaniem! ”Crazy” zmierzy się z ”Don Diego”

High League 6: Załęcki stanie przed dużym wyzwaniem! ”Crazy” zmierzy się z ”Don Diego”

No to mamy spore zaskoczenie! Organizacja High League postanowiła ogłosić kolejne zestawienie przed poniedziałkową konferencją. Będzie to typowo sportowe zestawienie. Dawid Załęcki stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. ”Crazy” osiemnastego marca w Katowicach zmierzy się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Załęcki

”Crazy” na gali High League 5 w Łodzi stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem. W formule K-1 zmierzy się z doświadczony zawodnikiem MMA – Vaso Bakoceviciem. Załęcki od początku ruszył z bardzo mocnymi niskimi kopnięciami. Vaso próbował odpowiadać mocnymi ciosami, ale nie naruszył przeciwnika. Co ważne u Dawida od początku był widoczny luz i spokój. W pewnym momencie ”Crazy” ruszył z mocnym atakiem, po którym Vaso wylądował na deskach. Były zawodnik KSW pokazywał, że doznał kontuzji i nie był wstanie już kontynuować walki.

Don Diego vs Załęcki na High League 6!

Osiemnastego marca na gali High League 6 dojdzie do starcia Mateusza Kubiszyna z Dawidem Załęckim. Walka odbędzie się w formule K-1.

Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Załęcki na HIGH League 6! 🔥🔥🔥 Wasz ulubiony GIGACHAD, po wygranej z Psychopatą, Vaso Bakoceviciem, stanie naprzeciw kilkukrotnemu mistrzowi świata w kickboxingu… który na dodatek pokonał jego syna, Denisa 😳 Walka, która powstała dzięki Wam. To Wy, kibice, domagaliście się tego zestawienia 🤝🏻 #teamCrazy czy #teamDiego? K-1, małe rękawice, 3×3 minuty 👊🏻

Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Załęcki na HIGH League 6! 🔥🔥🔥Wasz ulubiony GIGACHAD, po wygranej z…

Posted by HIGH League on Thursday, February 23, 2023

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis