MMA PLHighleagueHigh League 6: Wiemy kto zastąpi Murańskiego! ”El Testosteron” będzie mógł się zrewanżować!

High League 6: Wiemy kto zastąpi Murańskiego! ”El Testosteron” będzie mógł się zrewanżować!

Podczas pierwszej konferencji High League 6 poznaliśmy nowego przeciwnika Marcina Najmana. Ostatecznie ”El Testosteron” już osiemnastego marca w Katowicach nie zmierzy się z Jackiem Murańskim. Nie wiemy czy kiedykolwiek dojdzie do wspomnianego pojedynku.

Najman

”El Testosteron” stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie pojawiło się dużo nazwisk, z którymi Częstochowianin miał wymianę zdań. Mowa chociażby o Michale ”Boxdelu” Baronie, Igorze Jakubowskim, Przemysławie Opalachu, Robercie Burneice czy chociażby Pawle Fajdku.

43-latek w poprzednim roku stoczył dwa pojedynki. Było to zwycięstwo przed czasem na MMA VIP 4 z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim oraz szybka przegrana na gali WOTORE 6.

Najman stanie przed szansą rewanżu!

Marcin Najman tuż po ostatniej walce zapewniał, że liczy na szybki rewanż z Pawłem Jóźwiakiem. ”El Testosteron” został wysłuchany i już osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach zmierzy się z prezesem Fight Exclusive Night.

Najman będzie chciał chociaż w jakimś stopniu zmazać ostatni odbiór po porażce z Pawłem Jóźwiakiem.  Debiutujący Paweł w niecałą minutę znokautował byłego pięściarza.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis